Senaryo Arıyorum Diyenler İçin

Sharing is caring!

Bilindiği gibi unutulmaz ve muhteşem senaryoların hafızalarımızda kalabilmesi için senaryonun kalitesi kadar aktarılmak istenen mesajın çarpıcı olması da gerekiyor. Bizlerde başta senaryo arıyorum veya projem için hikaye arıyorum diyenler için dizisenaryosu.com’u kurduk ve bu alandaki ihtiyaçlara cevap vermeye gayret edeceğiz. Şimdi sizleri daha fazla bekletmeden nasıl bir süreç sonrasında eserler oluşuyor? bu konu hakkında bilgiler aktaralım. Öncelikle temas kurmanızın ardından projeniz için gerekli ön bilgiyi aktarmanız ile birlikte çalışmanın hangi konsepte ilerleyeceğine yine birlikte karar veriyoruz. Bu noktada kısa bir örneklendirme ile durumu açıklığa kavuşturalım; sözgelimi bu konsept drama veya fantastik, bilim kurgu tarzında olabilir ve siz kendi konseptinize uygun bunların arasından istediğinizi seçiyorsunuz. Dolayısıyla sizlerden gelecek bu tarz yönlendirmeler eserin ortaya çıkmasının başlangıç zeminini hazırlayacaktır.

Hazır Senaryo İle Çok Daha Hızlı Projeler Üretebilirsiniz

Elbette dilerseniz hazır senaryo satın alarak projenizi gayet hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz. Hazır senaryo konusunu okuyup karar verdikten sonra yazarımız ile bir sözleşme yapmanız eseri kullanabilmeniz için yeterli olacaktır. Bu noktada tek yapmanız gereken iletişim seçeneğindeki telefon numaramızı veya eposta adresimizi kullanarak bizlere ulaşmak olacaktır. Eposta adresimize size ulaşabileceğimiz bir telefon numaranızı bırakmanız durumunda en kısa zamanda sizlere geri dönüş sağlıyoruz. Bu hatırlatmanın ardından konunun detaylarına geçelim. Sözgelimi bir konu seçtiniz ve senaryoyu beğendiniz. Fakat bu çalışmada size göre bazı revizyonların olması gerekiyor. Eğer talep ettiğiniz revizyon eserin bütünlüğünü bozmayacaksa? Yazarımız bu yönlendirme doğrultusunda senaryoyu revize ediyor ve yaptığı değişiklikleri resmileştirdikten sonra tekrar size sunuyor. Dolayısıyla bu yöntemle senaryo satın almak isterseniz ve senaryoda bazı değişiklikler yapılmasını talep ederseniz izlenecek metotta bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Senaryo Arıyorum Fakat Bulamıyorum Dönemi Sona Eriyor

Eski film tadında yeni versiyonların kaleme alındığı dizisenaryosu.com “senaryo arıyorum fakat bulamıyorum” diyenler için çok özel fırsatlar sunuyor. Yapımcı, yönetmen veya oyuncu olabilirsiniz önemli olan ortaya güzel bir işin çıkarılmasına vesile olmanızdır. Dolayısıyla bizlerle kuracağınız irtibat sonrasında muhteşem bir esere siz de imza atmış olabilirsiniz. Her şeyden önce sanatın söz konusu olduğu bir alanda iyi niyetin muhafaza edilmesi ve tarafların birbiriyle konsensüs sağlaması sitemizin birinci önceliğidir. Bu nedenle ortaya çıkacak eserin yazar ve talep eden arasındaki anlaşmaya bağlı olarak her iki tarafta veya talep eden tarafta kalması da pekâlâ mümkündür. Bunun anlamı eserin yazılmasının ardından tamamen size özel bir eser olabileceğidir. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numarasını aramaktan çekinmeyiniz. Belki de uzun yıllar akıldan çıkmayacak bir eser sizleri bekliyor olabilir. Artık senaryo arıyorum ancak bulamıyorum gibi bir sorununuz kalmadığını büyük bir mutlulukla belirtmek istiyoruz. Senarist yazarımız tarafından kaleme alınan sıra dışı muhteşem eserler de buluşmak üzere hoşça kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir