Kitap Yazdırmak İstiyorum Diyenler

Sharing is caring!

Bir kitap yazmak istiyorsunuz fakat yoğun işleriniz dolayısıyla bir türlü fırsat bulamıyorsunuz. Sizde kitap yazdırmak istiyorum diyenler arasındaysanız? Şu an çok doğru bir yerdesiniz ve dizisenaryosu.com bu fırsatı sizlere sunuyor. Çünkü web sayfamız tamamen yazarlık faaliyetleri üzerine kurgulanmış bir sayfa. Peki, sistem nasıl işleyecek veya eser nasıl şekillenecek? Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden hemen bu soruların ayrıntılarına geçelim. Öncelikle iletişim seçeneğimiz de bulunan telefon numarası ya da eposta üzerinden bir görüşme sağlıyoruz. burada amaç karşılıklı olarak iletişimin çok daha sağlıklı ilerlemesini sağlamaktır. Eğer eposta üzerinden yazışma yoluyla iletişim kurmak isterseniz bunu tamamen sizin tercihinize bırakıyoruz. Bunun anlamı; gerçek adınızı veya kişiliğinizi belirtmeden de bir kitap yazdırabileceğinizdir. Aslında burada hedef tam olarak kitabı sipariş edecek kişinin kim olduğundan ziyade, ortaya çıkacak eserin nitelikli ve kaliteli bir eser olmasıdır. Dolayısıyla kim olduğunuz değil, nasıl bir çalışma yapmak istediğiniz bizim için daha önemli diyebiliriz.

Kitap Yazdırmak İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Elbette ilk iletişim sonrasında gerekli anlaşma sağlanması durumunda bir çalışmaya start veriliyor. Tabi bir kitap yazdırmak için öncelikle sizlerden gelecek yönlendirmeler ve hikayelere ihtiyaç duyulacaktır. Bu veriler ışığında bir bakıma senaryolaştırılacak olan eserde yazarımız sizlere ilave kurguları aktaracak ve onaylamanız durumunda esere yansıtarak esneklik kazandırılmış olacaktır. Uzun soluklu bir çalışma olacağından, ihtiyaç duyulduğu zamanlarda iletişim halinde olunması çalışmanın süre bakımından hızlı ilerlemesine katkı sunacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle mümkün olduğunca yazar ile temas halinde kalınmasında büyük yarar olacağını hemen belirtelim. Tabi bu diyalog için illaki telefon ile yapılması gerekmiyor yine e posta üzerinden de rahatlıkla ilerleyebilir. Hatta yapacağınız bir ses kaydını yazarımıza ulaştırabilir ve çözümleme yöntemiyle de aynı çalışma formatını yakalayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kitap Statüsünde Bir Eseri Sizin İçin Kaleme Alabiliriz

Bir noktada sizinle özdeşleşecek bir eserin kaleme alınması çalışmanın uzunluğuna göre zamana yayılacağından, talep etmeniz durumunda ve anlaşmaya bağlı olarak bitirilen her bölüm teslim edilebilmektedir. Kişiye özel kitap statüsünde bir eser sizler adına kaleme alınırken ihtiyaç duyulacak başka bir önemli hususta kitabı sipariş verecek olan kişinin dünyaya bakış açısı veya kişisel düşüncelerinin kitaba hangi oranda yansıtmak isteyeceği olacaktır. Çünkü direkt olarak anonim olabilecek bir eser talep ederseniz bu veriye gerek duyulmayacak, fakat bireysel olarak aktarmak istediğiniz mesajların tam olarak yansıtılabilmesi için detayları yazarımız ile paylaşmanız eserin tam manasıyla sizleri ifade edebilmesini sağlayacaktır. Bir başka değişle burada belirleyici rol sizlersiniz.  Lütfen kitap yazdırmak istiyorum fakat buna zamanım yok demeyiniz. Dizisenaryosu.com ile yazarlık hayaliniz pekâlâ gerçeğe dönüşebilir. Esenlikler diliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir