Makale Yazarı

Sharing is caring!

Açıklayıcı her yazı bir makale olarak değerlendirilir ve belli bir kural bütünlüğü içerisinde kaleme alınması gerekir. Bu durumda makale yazarı ne kadar çok bilgili ve ne kadar çok kalemine hâkimse o kadar kaliteli bir yazı okuyacaksınız demektir. Tabii yazarın kendi hayal dünyası da işin içerisine katıldığında ortaya nesilden nesile aktarılacak bir eser çıkmış olacaktır. Çünkü her özgün yazı kendi başına bir değer ifade eder ve eser niteliği taşır. Bu anlamda dizi senaryosu ekibinin çeşitli alanlarda kullanılmak üzere makaleleri sizin adınıza kaleme alabileceğini belirtmek istiyoruz. Sözgelimi bir dergi veya gazeteye yazmanız gereken bir makale hazırlamanız gerekiyor. işte burada ekibimiz devreye girebilir ve sizler için bu makaleyi hazırlayabilir. Ayrıca Seo uyumlu olmak kaydıyla arama motorlarının indekslemesi açısından bu makaleyi kendi web sayfanızda da pekala yayınlayabilirsiniz.

Makale Size Teslim Edildikten Sonra İnisiyatif Size Geçiyor

Elbette makalenizi hangi konuyla ilgili olması gerektiği, vurgulanmasını istediğiniz diğer detayları yazarımız ile paylaştıktan sonra artık makale çalışması start alabilir demektir. Aynı zamanda makale dışında aynı zamanda sunum yazısı veya tanıtım yazısı şeklinde taleplerinizin de karşılandığı sayfamız çok yönlü yazarlık faaliyetleri içerisinde bulunmaktadır. Dilerseniz kısaca bu noktada sürecin nasıl işlediğini hakkında sizleri bilgilendirelim. Öncelikle iletişim seçeneklerimiz üzerinden bizlere ulaştıktan sonra yazarımız ile bir görüşme yapıyorsunuz.

Makale Yazarı

 

Makale Size Teslim Edildikten Sonra İlk Yayınlayan Yer Makalenin Sahibi Olur 

Sipariş sürecinde fiyat bakımından anlaşma sağlanması durumunda yazarımız sizin tarifiniz ve yönlendirmeniz doğrultusunda bir yazı kaleme alıyor. Ortaya çıkarılan yazı dilerseniz E posta üzerinden veya WhatsApp üzerinden sizinle paylaşılıyor ve dosya sizlere teslim edilmiş oluyor. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapmakta fayda var. Yazarımızdan size ulaşan eser özgün olduğundan bu çalışmayı üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşmayın veya Facebook, Twitter İnstagram benzeri hiçbir platformda yayınlamayın. Çünkü arama motorları bu yazıyı ilk yayınlayan mecra adına indeksleyecek ve bir anlamda orijinal bir yazı özgünlüğünü kaybetmiş olacaktır. Dolayısıyla makalenin ilk olarak nerede yayınlanmasını istiyorsanız orada yayınlayın. Bunun sebebi özetle makaleyi ilk yayınladığınız yer dijital anlamda yazının gerçek sahibidir diyebiliriz.

Makale ve Senaryo İle İlgili Yazılarımızı Sitemizden İnceleyebilirsiniz

Reklam metin yazarlığının da aralarında bulunduğu birçok farklı konsepte yazarlık çalışmasının yapıldığı sayfamızdan Senarist yazarımız tarafından kaleme alınan eserleri satın alabileceğinizi anti parantez belirtmek istiyoruz.  Dilerseniz bir kısa film çalışması için veya bir tiyatro oyununu  sizler adına kaleme alacak Senaryo yazarımız ile yapacağınız anlaşma nihai olarak dizi senaryosu ekibi için yeterli olacaktır. Ortaya çıkarılacak bu eserin belki de yıllarca konuşulacak ve işlenecek değerde olabileceğini asla unutmayınız. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden makale yazarı ile birebir görüşerek makaleler, tanıtım metni, senaryo ve diğer siparişlerinizi iletmekten çekinmeyiniz.  Esenlikler diliyoruz.