Senaryo Konuları Seçimi

Sharing is caring!

Unutulmaz eserlerin biraz geri planda kalsa da yaratıcı kahramanları hepimizin bildiği gibi senarist yazarlardır. Tabi bu eserleri yazarken duygu ve düşünceleri nasıldı? Bilinmez.  Fakat, senaryo konuları seçiminde gayet isabetli kararlar verdikleri aşikar. Burada önemli olan olaya ticari bakmamak ve bu eserleri kaleme alırken ortaya bir sanat eseri çıkacağının hiç bir zaman unutulmamasıdır.  Bu anlamda dizi senaryosu ekibi olarak bizlerde konseptimizi bu çerçeveye oturtarak  unutulmaz eserlere imza atmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla bir senaryoda olması gereken öncelik neyse ona göre hareket etmeyi ilke edindik diyebiliriz.  Sonuçta  sanata katkı sağlamayan eserleri salt kazanç ekseninde düşünmenin yanlış olduğunu gayet iyi biliyoruz.

Senarist

Senaryo Metni Mi? Arıyorsunuz, Bu Durumda Sayfamız Tam Size Göre

Elbette büyük çaplı prodüksiyonlar büyük bir emek ve çabanın yanı sıra maliyetli çalışmalar. Buna hiç şüphemiz yok, lakin maliyetten kaçınılarak ortaya çıkarılan eserlerin de durumu ortada. Dolayısıyla verdiği mesajlar, çarpıcı sahneleri ve oyuncularının kabiliyetleri ile hatırlanacak olan bir senaryo metni  her anlamda dört dörtlük olmalıdır. Eğer sizlerde böyle bir arayış içerisinde iseniz kesinlikle doğru bir sayfada olduğunuzu büyük mutlulukla belirtmek istiyoruz. Sayfamız hiç bir şekilde “bu çalışmadan ne kadar gelir elde ederiz? Gibi bir endişeyi kesinlikle taşımamaktadır.

Senaryo Ücretleri Proje Formatına Göre Değişkenlik Gösteriyor

Elbette sizlerinde taktir edeceği gibi bir film veya dizi çalışmasının uzunluğu ve çarpıcı hikayenin ayrıntıları ile yazılması belirli bir enerji gerektiriyor. Fakat ticari endişelerden mi? Kaynaklanıyor bilinmez, ortaya nasıl bir muhteşem eser çıkarabiliriz? Sorusu yerine senaryo ücretleri   ne kadar? Gibi bir soruyla karşılaşılıyor.  Burada çok önemli bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Projeniz ister bir reklam filmi, ister uzun metrajlı bir sinema filmi olsun, dizi senaryosu ekibimizin önceliği fiyatlamadan önce çalışmanın başarısı olacaktır. Dolayısıyla çalışmanın yoğunluğu ve ortaya çıkarılacak eserin niteliğine göre bir ücretlendirmeyi esas alıyoruz. Dilerseniz günün her saatinde arayabileceğiniz telefonlarımız veya direkt iletişim formuna talebi detaylandırarak bizlere aktarınız. En kısa sürede cevaplanacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca fiyatların makul düzeyde tutulduğunu anti parantez belirtelim. Artık konuyu nasıl seçerim? Diye düşünmenize gerek yok,   Senaryo konuları arayışınız öncesinde arayın görüşelim. Senarist yazarımızın fikirleri ve sizlerin katkıları ile çok güzel bir proje ortaya çıkacaktır. Muhteşem eserlerde görüşmek üzere, esen kalınız.