Yazar Arıyorum Diyenlerin Buluştuğu Sayfa

Sharing is caring!

Her yazım projesinin mutlaka iyi bir yazara ihtiyacı vardır. İşte buradan hareketle farklı konseptlerde yazar ihtiyacını karşılamak üzere dizayn edilen sayfamız, yazar arıyorum diyenlerin uğrak yeri haline gelecek diyebiliriz. Çünkü başta senarist yazar olmak üzere animasyon yapımcıları, hatta seslendirme sanatçılarını bünyemize dahil ettik.  Dolayısıyla artık içerisinde seslendirme,prodüksiyon ve senaryonun da bulunduğu her anlamda hizmet üretmeyi hedefliyoruz. Tabi bu alanda sizlerden gelen sipariş proje çalışmalarımız çoktan başladık bile. Peki, çeşitlilik anlamında sayfamızdan nasıl yararlanacaksınız? Dilerseniz diğer detaylara geçelim.

Yazar Arıyorum

Çocuk Hikayeleri, Senaryo, Animasyon Film ve Seslendirme Bir Arada

Öncelikle şunu bilmenizi istiyoruz ki www.dizisenaryosu.com tamamen özgün eserlerden oluşan bir yazım anlayışına sahiptir ve hiç bir şekilde farklı bir eserden alıntı yapmaz. Dolayısıyla sayfamızdan temin edeceğiniz çocuk hikayeleri, senaryo ve benzeri bir eserin %100 özgün olduğuna gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz. Çünkü biz yazarlarımızın kalemine ve teslim edilen çalışmalarda gösterdikleri başarıya, ayrıca her şeyden önce dürüstlüklerine güveniyoruz. Elbette sayfamızdan eseri sipariş üzerine temin edebilirsiniz ve sizin bizzat belirlemiş olduğunuz bir konuda zaten alıntı yapılma ihtimali sıfıra inmiş oluyor. Üstelik ilk sipariş oluşturulması sırasında senaryo yazarına aktaracağınız ayrıntılar otomatik olarak eserin farklı bir yerden alıntı yapılmasının önünü kapatmış oluyor. Bu çerçevede, sayfamızdan dilediğiniz zaman Çocuk hikayeleri, Animasyon film projeleri ve Senaryo çalışmaları sipariş verebilir ve karşılıklı anlaşma doğrultusunda eserin bölümler halinde teslimini isteyebilirsiniz.  

Tanıtım Filmi

Eser Teslim Süreci Nasıl İşliyor?

Sayfamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanarak istenilen ölçüde eser oluşturulduğunu gördüğünüzde sizlerde mutlaka bize hak vereceksiniz. Çünkü yazarlarımız eser teslim sürecinin en başından sonuna kadar yazdığı esere saygı duyar ve talep edildiğinde gerekli revizyonları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek eseri yeni sahibine ulaştırır. Bu ölçülerde  bir eser sipariş vermeye karar verdiyseniz  İlk görüşmede senaryo ve hikaye yazarımıza istediğiniz tarz hakkında detayları paylaşıyorsunuz.  Bu eser  bir senaryo veya hikaye çalışması olacaksa yazarımız size kısa bir sinopsis yazarak takdim ediyor. Sonraki aşamada sinonpsise bakarak yazarımızın beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacağı noktasında artık bir karar vermiş olacaksınız. Uygun görmeniz durumunda yazar ile anlaştığınız çerçevede çalışma başlıyor ve çalışma teslim edilen her bölüm üzerinden sizin kontrolünüzde ilerliyor. Dolayısıyla karşılıklı bir konsensüs sağlanıyor ve projenin tamamında sizin etkin şekilde kontrolünüz  söz konusudur.  Görüşmemiz sonrasında senarist  Yazar arıyorum kavramını unutacağınızı ve sürekli çalışmak isteyeceğinizi düşündüğümüzü açıkça ifade edebiliriz. Dilerseniz bizlere telefonumuzdan, iletişim formu üzerinden veya E-posta adresimizden ulaşabilir veya size ulaşabileceğimiz bir irtibat bırakmak isterseniz mümkün olan en kısa sürede kapsamlı bilgilendirme için sizlere dönüş sağlıyoruz.  Artık yazar arıyorum  diyenlerin  yeni sayfasını bildiğine göre sizlerle ortak projeler için gün sayıyoruz. Esen kalınız