Senaryo Yazanlar Bu Sayfada

Sharing is caring!

Film veya dizi, hangi yayın olursa olsun mutlaka iyi bir senaryoya ihtiyaç duyar. Dolayısıyla senaryo yazanlar ,yani senaristler eserin baş mimarlarıdır diyebiliriz. Tabi konusu iyi seçilmiş bir yapım bu gün için dijital teknolojinin de yardımıyla anında dünya ile paylaşılıyor ve yeni bir proje saniyeler içerisinde izlenmeye başlıyor. Yayınlanması kısa sürse de,  her karesi bin bir emek ve aylar süren çalışmaların yer aldığı bu eserleri sipariş üzerine sayfamızdan yazdırabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, şu ana kadar büyük bir başarı ile sürdüğümüz yazarlık çalışmalarımızdan sizlerde yararlanmak isterseniz bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Senaryo Yazanlar

Sayfamızı Senaryo Yazarları  Arayışlarınızı Karşılamak Üzere Dizayn Ettik

Yayıncısı olduğunuz alanda ihtiyaç duyduğunuz çalışmaları sipariş  üzerine eserlerini kaleme alan hikaye ve senaryo yazarları arkadaşlarımıza web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Elbette bu özgün kalemlerden alacağınız bu eserleri dilediğiniz mecrada kullanabilir ve eğer telifsiz yöntemle satın alma yoluna gittiyseniz? Eseri istediğiniz zaman kendi adınıza tescil ettirebilirsiniz. Dizi senaryosu ekibi olarak bireysel veya kurumsal yayıncı taleplerini profesyonel düzeyde karşılamak üzere kurulduğumuzu ve halen çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürdüğümüzü bilmenizi istiyoruz. Bunun yanı sıra sayfamız henüz çok yeni olmasına rağmen şimdiden Tiyatro senaryosu, Animasyon senaryoları,  Özgün hikayeler ve daha birçok farklı başarılı çalışmayı kaleme almaya başladı bile. Bu nedenle bir eser talebiniz varsa  senaryo yazarımız ile mutlaka tanışmanızı öneriyoruz.

Senarist Yazarlar Dilin Dönmeyeceği İfadeler Kullanmaktan Kaçınmalıdır

Tabi  senaryo yazım aşamasında eğer önceden düşünülmüş bir proje söz konusu ise  senarist mutlaka ayrıntılar hakkında bilgilendirilmelidir. Bunun yanı sıra senaryo yazarı zorunluğu değilse dilin dönmeyeceği kelimelerden ne kadar uzak durursa proje o kadar sağlıklı ilerleyecektir. Elbette burada karar verici noktada projeyi sipariş verecek kişinin inisiyatifinde.  Dilerseniz sayfamızdan kısa film senaryosu,tiyatro veya belgesel senaryosu pekala yazdırabilirsiniz. Bu noktada kısaca eser teslim süreci hakkında da sizleri bilgilendirelim. Öncelikle yazarımız ile yapacağınız görüşme ön çalışma için yeterli olacaktır. Yazarımız sipariş verdiğiniz çalışmanın çok kısa bir sinopsisi  sizlere takdim ediyor ve uygun gördüğünüzde artık gerçek çalışma start alıyor. Bunun yanı sıra animasyon film yapım çalışmalarınız için de yararlanabileceğimiz sayfamızdan aynı zamanda tamamen özgün çocuk hikayeleri de temin edebiliyorsunuz.  Lütfen iletişim seçeneği üzerinden bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz. Artık senaryo yazanlar hangi sayfada? Diye bir arayışınıza gerek kalmadığına göre en kısa zamanda telefonlarınızı bekliyoruz diyebiliriz. Esen kalınız