Hazır Senaryo Satın Alabilirsiniz

Sharing is caring!

Unutulmaz eserler yazmak ve bunların beyaz perdede hayat bulması eserin nesilden nesile aktarılarak ölümsüzleşmesini sağlıyor. Binlerce televizyon ve radyonun yayın yaptığı günümüz şartlarında hazır senaryo kullanarak bu ölümsüz eserlerin  modern ve hızlı bir yayın süreci ile kitlelere iletilmesi pekâlâ mümkündür. Elbette burada senaristin yeteneği ve ortaya koyduğu çalışmanın kalitesi kadar, yapımcı firma ile eserde rol alacak oyuncuların performansı da  başarı şansını direkt etkileyecektir. Dolayısıyla bir ekip ruhunun yakalanması bu noktada en önemli faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hazır senaryo Kullanmak Büyük Avantaj

Genellikle sizlerden gelecek siparişleri dikkate alan bir işleyişi bulunan  senaryo yazarı  fırsat buldukça her kategoride taslak eserleri kaleme almaktadır. Tabii bu noktada talebin bir yapımcı firmadan mı, bir yoksa bir televizyon programı veya bir radyo kanalından mı? Geldiğinin belirtilmesi büyük önem taşıyor. Çünkü yayın anlayışının tam olarak kavranabilmesini sizlerden gelecek bu bilgiler sağlayacaktır.  Siparişin yapımcı bir firmadan gelmesi ticari bir anlayışta eser isteği olduğunu ifade ettiğinden  Televizyon ve Radyo yayıncılığında kullanılacak eserlerde farklılıklar ortaya çıkabilmektedir.  Her iki anlamda da hazır bir senaryo kullanılma şansı vardır ve taslak çalışma hızla siparişi veren kuruluşlar teslim edilebilir.

Kısa Film Senaryoları Talebinizi Sitemizden Karşılayabilirsiniz

Bugün için YouTube veya Facebook platformlarından bile kısa film yayınları yapılabilmekte birçok kişi tarafından izlenebilmektedir. Dolayısıyla kısa film senaryoları için neredeyse her alanda ihtiyaç bulunduğu rahatlıkla söylenebilir. İster bir kuruluş olun ister bireysel bir yayıncı sitemizden daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış %100 özgün yeni projeleri telifli veya telifsiz olmak üzere iki şekilde satın alabilirsiniz. Tabii ki izleyicinin ilgisini çekmek burada başarının anahtarını elinde bulunduruyor ve milyonlarca yayıncı bunun için çabalıyor. Bu mecrada yenilikçi fikirleri ile farkındalık yaratma amacını taşıyan www.dizisenaryosu.com alışılagelmiş anlayışları bir kenara bırakmaya kararlıdır. Acaba reyting alabilir miyim? Endişesinden uzak, daha çok eserin kalitesinin ön planda tutulduğu bir anlayışa sahip sayfamız bu alanda önemli bir açığı kapatmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra dizisenaryosu.com öncelikle etik kurallar çerçevesinde hareket eder ve milli ve manevi değerlere saygılı olduğu kadar yasal prosedüre uygun eserlerin hayat bulmasını sağlar.

Hazır Senaryo Satış Süreci

Dilerseniz bu noktada hazır veya sipariş üzerine senaryo nasıl satın alacağınız? Noktasında sizleri bilgilendirelim. Belirttiğimiz hususlarda yazar ve firma arasında bir konsensüs sağlandıktan sonra senaryoyu talep edenin yönlendirmesi ve istekleri doğrultusunda taslak çalışmadan gerçek çalışmaya dönüştürülüyor. Elbette bu belirli bir zaman alacaktır, sonuçta ortaya bir sanat eseri çıkarılmaktadır. Bunun akabinde eğer telifsiz bir anlaşma söz konusu ise yazar adına herhangi bir tescil işlemi yapılmadan eser direkt olarak talep edene teslim ediliyor. Dolayısıyla telifsiz bir çalışmayı talep eden kendi adına istediği zaman tescil ettirebilir. Ancak bunun tam tersi; yazarın telif haklarının saklı kaldığı bir anlaşmada, çalışma sonunda yazarın kendi adına ve talep eden adına tescillenen eser artık satışa hazır hale geliyor. Daha sonraki süreç anlaşılan ilk ödemeler de dahil olmak üzere çalışmanın toplam fiyatı ve teslimat şartları göz önüne alınarak devam ettiriliyor.

Senaryo Fiyatları Her Zaman Makul Düzeyde Tutulmaktadır

Telifli veya telifsiz yazılan tüm eserler, firmaların veya bireysel alıcıların bütçeleri göz önünde bulundurularak her zaman makul düzeyde tutulduğundan,her tarzda hazır senaryo fiyatları söz konusu olabilmektedir. Ancak bu eserlerin fiyatların sizlere mutlaka cazip geleceğinden eminiz. Ayrıca kaleme alınıp yasal tescil işlemleri gerçekleştirilen birbirinden muhteşem yeni eserleri www.dizisenaryosu.com adresimiz üzerinden sizlere duyuracağımız için, sitemizi  yakın takibe almayı unutmayınız. Hazır senaryo dışında kısa film senaryosu, tiyatro senaryosu, dizi senaryosu, sinema senaryosu eserlerinin yazılacağı sitemizden çok memnun kalacaksınız. Ayrıca  çocuk romanları ve çocuk hikayeleri sipariş verebileceğiniz sayfamızda bulunan iletişim seçeneklerinden senarist yazarımıza ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Akıllarda ve gönüllerde kalacak muhteşem eserlerde buluşmak üzere. Esen kalınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir