Özgün Senaryo

Sharing is caring!

özgün senaryo
Özgün senaryo

Günümüzde hangi alanda yayıncı olursanız olun, öncelikli ihtiyacınız: özgün,  akıcılığı, ilgi çekiciliği ve yüksek beğeni faktörlerinin bir araya getirildiği özgün senaryo çalışmasıdır.  Elbette yayıncılık alanındaki rekabet yapımcı şirketleri yeni ve ilgi çekici eserleri bulmaya yöneltiyor. Ayrıca  şu anda en önemli sıkıntılardan birisi de aranılan özelliklere sahip senaryoların bulunamamasıdır.  Tabi ki güzel eserlerin yanı sıra, oldukça kötü senaryoların biraz da zorunluluktan işlenmesi ile sonuçlanan bu durumu tersine çevirmek artık şart oldu diyebiliriz.  Birbirinden muhteşem birçok eserin kaleme alınması noktasında hareket tarzı geliştiren dizi senaryosu ekibimiz bir çok farklı alanda senaryo üretmektedir. Başta dizi film sektörü olmak üzere , tiyatro ve sinema dünyasına özgün senaryo bakımından yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen sayfamızı takipte kalmanızı öneriyoruz.

Özgün Senaryolar İçin Sayfamızdan Yararlanabilirsiniz

Özellikle son yıllarda yayıncılık sektöründe yaşanan ve artık özgün senaryolar  kaleme alınamamasının neden olduğu sıkıntı  deyim yerindeyse sıradan vasat eserlerin  bile el üstünde tutulmasına neden oluyor.   Dolayısıyla hiçbir albenisi olmayan ve  birkaç kişi arasında geçen konuşmalardan  ibaret dizilerin tavan yaptığı bir  dönemi yaşamak zorunda kalıyoruz. Çoğunlukla drama tarzında gösterime giren bu eserlerde keyif aramakta pek mümkün olmuyor doğrusu. Bu noktada salt eleştiri yapmak yerine kaleme sarılan ekibimiz sektörün senaryo   ihtiyaçlarını karşılamak üzere kolları sıvamış bulunuyor.

Dizi Senaryosu Yazarımız İle Mutlaka Tanışın

Eğer bu yönde bir arayış içerisindeyseniz? Keyifli olduğu kadar güzel bir konuya dayandırılan, aynı zamanda yaratıcı fikirlerin yer aldığı eserleri kaleme alan dizi senaryosu yazarımız ile mutlaka  tanışmanızı öneriyoruz. Çünkü sabit bir bakış açısından uzak, fikirlere açık ve dizi sektörüne yepyeni bir  soluk getireceğine inandığımız bir çok eseri şimdiden kaleme alan yazarımız bu alanda önemli çalışmalar yürütmektedir. Dilerseniz bu noktada birazda sürecin nasıl işlediğini? Aktaralım. İkili iletişimde yazarımız ile  anlaşma sağlamanız durumunda artık eser sizin istediğiniz formatta  ilerlemeye başlayabilir demektir. Elbette telif hakkı burada en önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Çünkü dizi senaryoları belirli bir  periyotta ilerlemek durumundadır ve bölüm  başına bir fiyat iki taraf arasında belirlenerek yol alınabilmektedir.

Özgün Senaryo ve Hikaye Taleplerinizi Lütfen Bizlere İletiniz

Senaryo dışında çocuk hikayeleri veya çocuk romanı gibi çalışmalarınızda destek alabileceğiniz dizisenaryosu.com geniş yazarlık faaliyetleri içerisinde reklam metin yazarlığı ve klip senaryosu gibi alanlarda bulunmaktadı. Lütfen başta  özgün senaryo talepleriniz olmak üzere diğer hizmetlerimiz ile ilgili olarak bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Tabii yazarın anlatımını, tarzını ve bakış açısını anlayabilmek için çok kısa bir ön çalışma talep edebileceğinizi anti parantez belirtelim. Bu durumda yazarımız yaklaşık 300 kelimelik bir sinopsis yazarak sizlere takdim edecektir. Ayrıca bu çalışmada herhangi bir ücret söz konusu değildir. Bunun yanı sıra anlaşma sağlandıktan sonra  yazılı olarak resmiyet kazanması ve tarafların çıkarlarının korunması esastır. dizisenaryosu.com senarist yazarımız ile birlikte muhteşem eserlerde  buluşmak üzere hoşça kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapptan yazın