Dizi Film Senaryosu

Sharing is caring!

Dizi Film SenaryosuGünümüzde en fazla seyirci kitlesine sahip yayınlar, izleyici tarafından takip gerektiren uzun soluklu dizi filmlerden oluşuyor. İyi bir dizi film senaryosu tarafından desteklendikçe gayet olumlu sonuçlar veren bu yayınlar bütün televizyonculuk sektörü için son derece önemli bir faktördür. Sonuçta izleyici kitlesi ile buluşmak ve kendi programlarının başarısı için çalışmak her yayıncı açısından rekabetin vazgeçilmez unsurudur. Elbette bu şartlarda en iyi olanını kazandığı belirtmeye gerek yok. Bu kavramdan yola çıkarak kaliteli senaryoları, yapımcı firmalar, televizyon programları ve diğer yayıncılar ile buluşturmayı hedefleyen dizisenaryosu.com bu bakımdan ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamayı ilke edinmiştir.

Dizi Senaryoları Sizlerden Gelecek Talebe Göre Şekilleniyor

Tabii her yayın kuruluşunun kendine göre bir konsepti vardır ve bu konsepte uygun eserleri talep etmesi gayet doğaldır. Bu çerçevede talep eden kuruluşun yönergelerine göre hazırlanan dizi senaryoları bir bakıma sizlerden gelecek olan talebe göre şekilleniyor diyebiliriz. Sıra dışı eserlerin kaleme alındığı web sayfamızda dizi senaryosu haricinde; kısa film senaryosu, interaktif tiyatro senaryosu, animasyon senaryosu, reklam senaryosu, interaktif hikayeler ve özgün masalları yine sayfamızdan temin edebilirsiniz. Dolayısıyla hangi standartta yayıncı olursanız olun web sayfamız Aradığınız özgün eserleri bulabileceğiniz nadir yerlerin başında geliyor.

Özgün Hikaye Taleplerinizi Karşılıyoruz

Aynı zamanda çocuk romanları veya özgün hikaye taleplerinizi karşılayan dizi senaryosu yazarımız ile sağlayacağınız anlaşma bizim için yeterli olmaktadır. Dolayısıyla projenin tamamında yazarımız ve sizin aranızdaki anlaşma geçerli olacaktır. Bu noktada kısaca telif konusuna da değinmek istiyoruz. Eseri bizlerden ücreti mukabilinde satın aldığınız için dizi senaryosu ekibimiz sizler ve yazarımız arasında aksi bir anlaşma olmadıkça herhangi bir ilave hak talebinde bulunmaz. Tabii yazarımızın telif hakkı korunarak kaleme alınan eserlerde aşağı yönde bir fiyat farklılığı oluşacaktır. Bunun anlamı eseri daha uygun maliyetle yazdırabilirsiniz. Ayrıca internet sayfamızda yer alan telefon numaralarının günün her saatinde açık olduğunu hemen hatırlatalım. Elbette senarist yazarımıza ve bizlere yine eposta adresimizden ulaşabilirsiniz. Lütfen unutmayınız dizi film senaryosu bizden alınır. Birbirinden değerli projelerde görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

 

2 thoughts on “Dizi Film Senaryosu

    1. Çok teşekkür ediyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizin bu güzel dilekleri ile çok daha başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapptan yazın