Yazar Bul Sözü Artık Karşılık Buluyor

Sharing is caring!

Bu gün için çok sayıda yayıncı kuruluş her gün aralıksız yüz binlerce yayın paylaşıyor. Dolayısıyla yazar bul sorusunu herhalde daha çok bu kuruluşlar soruyordur. Binlerce yıllık tarihimize ışık tutan ve pek çok eseri bizlere ulaştıran yazarlar olmasaydı bugün dünya herhalde bulunduğu yerin çok gerisinde olurdu. Buradan hareketle sayfamızın yazarlık faaliyetlerinden yararlanabileceğiniz biliyor muydunuz? Evet dizi senaryosu sayfamız gerek senarist anlamında gerek çocuk hikaye yazarı anlamında taleplerinizi en üst düzeyde karşılamak üzere dizayn edildi. Dilerseniz bu noktada sizleri fazla bekletmeden süreci nasıl işler iyi hakkında bilgiler aktaralım. Öncelikle senaryo yazarımız ile yapacağınız görüşme sonrasında zaten her şey şekillenmiş oluyor. Dolayısıyla sizlerin yönlendirmesiyle siparişinize uygun olarak bir eser kaleme almayı hemen başlayabilir.

Yazar Bul www.dizisenaryosu.com

Çocuk Hikaye Yazarı Arayışınızda Çözümü Sayfamızda Bulabilirsiniz

Elbette hikaye ve roman türündeki eserlerin her biri farklı bir değer ifade eder. Ancak çocuk hikaye yazarı konseptinde durum biraz daha hassasiyet gerektirdiğinden dikkatli bir yazar tercihi yapılmasında fayda vardır diye düşünüyoruz. Eğer dilerseniz dizi senaryosu ekibimiz sizlerin çocuk hikaye yazarı arayışınıza profesyonel çözüm sunmak üzere bekliyor olacaktır. Dolayısıyla artık yazar bul şeklinde bir araştırma yapmanıza gerek kalmadı diyebiliriz. Üstelik yazarlık faaliyetlerimiz sadece bunlarla sınırlı değildir. Sözgelimi sayfamızdan senarist yazarımız tarafından kaleme alınan Animasyon Senaryosu, Tiyatro Senaryosu, Dizi Film Senaryosu ve Çizgi Film senaryoları temin edebilirsiniz. Tabii bu noktada iki türlü bir anlaşma söz konusu olacaktır ve hangisini tercih edeceğimize elbette sizler karar vereceksiniz. Daha çok tercih edilen birinci yöntem telifsiz yöntemdir. Ücretini ödemiş olduğunuz eserin sahibi tek siz oluyorsunuz ve yazarımız herhangi bir telif hakkına sahip olmuyor. İkinci yöntemde ise yazarımızın da telif hakkı içerisine dahil olduğu sistem söz konusudur. Ancak birinci yönteme göre fiyatlama açısından daha uygun maliyetli bir yöntemdir.

Film Yapımcıları

İnternet Dizisi veya Kısa Film Projeleriniz İçin Sayfamıza Başvurabilirsiniz

Bunun yanı sıra çalışmalarımız arasında internet dizisi veya kısa film projeleri de yer almaktadır. Dolayısıyla hayalini kurduğunuz böyle bir projeniz varsa mutlaka bizimle irtibat kurmanızı öneriyoruz. Web sayfamızda yer alan iletişim seçeneklerinden bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sayfamızın seslendirme sanatçıları ve animasyon film yapımcıları ile birlikte hareket ettiğini anti parantez belirtelim. Bu nedenle olası bir prodüksiyon veya seslendirme anlamında talebeniz olması durumunda bu taleplerinizi karşılayabileceğimizi bilmenizi istiyoruz. Artık yazar bul diye bir soru sormanıza gerek kalmadığı için bizler de mutluyuz. Esenlikler dileriz.