Senaryo Yazarları

Sharing is caring!

Prodüksiyona dönüşen başarılı her yapımın arkasında mutlaka işinin ehli senaryo yazarları bulunur. Eğer sizlerde bu amaçla bir arayış içerisinde iseniz web sayfamızın doğru adres olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü sayfamızın senarist yazarı sizlerden gelecek proje taleplerini profesyonel senaryolara dönüştürüyor. Bunun için yazarımız ile bir ön görüşme yapmanız yeterli oluyor. Sonrasında tarif ettiğiniz çerçevede bir eser hemen kaleme alınmaya başlıyor ve sizlerden gelecek direktifler yapımın eser şekillenmeye başlıyor. Elbette bu ön görüşme eserin şablon olarak ortaya çıkmasına da yarıyor. Sözgelimi talebiniz bir kısa film senaryosu veya ticari hedeflerinizi vizyona taşıyacak bir reklam metni olabiliyor.

Senarist Yazarımız İle Doğrudan Görüşüyorsunuz

Tabii sayfamızın en önemli özelliği senarist yazarımız ile birebir görüşmeniz ve taleplerinizi doğrudan kendisine aktarmanızdır. Dolayısıyla projenin hatalı ilerlemesi gibi bir durum asla söz konusu değildir. Dilerseniz şimdi de eserin hangi koşullarda yazılmaya başlayacağını ve nasıl teslim edileceği noktasında sizleri bilgilendirelim. Öncelikle eserin türünü belirlemiş olmanız gerekiyor. Ancak hepimizin bildiği üzere bu tarz projelerin başarıya ulaşabilmesi için seyircinin ilgisini çekebilmesi gerekiyor. Bu nedenle eserin türü konusunda hassas davranmakta yarar olduğunu düşünüyoruz. Örneğin dram türünde bir eserin kaleme alınmasını talep ediyorsanız başarı şansının biraz düşük olabileceğini şimdiden belirtmekte yarar görüyoruz. İstatistikî verilere göre Aksiyon, Komedi, Gerilim ve Korku tarzında eserlerin çok daha yüksek bir başarı potansiyelinin bulunduğu görülüyor. Tabii dram türünde yapımların belli bir izleyici potansiyeli olduğunu da anti parantez belirtelim. Öte yandan senaryo yazarları yapımcıdan gelecek direktifleri dikkate almak durumunda olduğu için prodüksiyonun maliyetini de hesaba katmak gerekecektir.

İnternet Dizisi Senaryoları İçin Destek Alabilirsiniz

İnternetin yaşamımızdaki yerinin giderek artması ister istemez internet dizisi projelerinin de aynı oranda artması ile sonuçlanıyor. Bu nedenle sayfamızdan internet dizi projelerinizde kullanmak üzere senaryo talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca sayfamızdan Özgün hikaye ve masallar, Firma tanıtım yazıları Seo uyumlu içerik tarzında çalışmalar talep edebilirsiniz. Saymış olduğumuz bu alanlarda gerek senaryo yazarları çerçevesinde gerekse masal ve hikaye yazarı desteği arayışınıza artık bir son verebilirsiniz. Çünkü aralarında dizi film senaryosu ve benzeri geniş bir alanda yazarlık hizmetlerimiz bulunuyor.  Muhteşem projelerde buluşmak dileğiyle esen kalınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapptan yazın