İçeriğe geç
Ana sayfa » 4 Kişilik Tiyatro Metinleri

4 Kişilik Tiyatro Metinleri

4 Kişilik Tiyatro Metinleri

Hepimizin bildiği gibi tiyatro gruplarının kendi oyuncu sayılarına göre senaryolara ihtiyacı bulunur. Buradan hareketle 4 kişilik tiyatro metinleri için sayfamızdan destek alabilirsiniz. Elbette dönemsel olarak oyuncuların sahneye iştirak edememesi durumuna göre her zaman ellerinin altında oyuncu sayısına uygun senaryolar bulunması önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Bu çerçevede web sayfamızdan 2-4-6 veya daha fazla sayıda oyuncuya göre yazılmış tiyatro metnini dilerseniz sipariş üzerine yazdırabilirsiniz. Dizi senaryosu ekibi olarak yazmış olduğumuz tüm özgün eserlerin güvencesi olduğumuzu anti parantez belirtmek istiyoruz. Hukuki anlamda eserlerinin özgünlüğüne güvenen dizisenaryosu.com sanatsal bir çalışmanın daima etik kurallara uygun şekillenmesinden yanadır.

Senaryo İçin Oyuncu Sayısını Siz Belirleyin Biz Yazalım

Özgün çocuk hikayeleri ve interaktif oyun senaryoları yazan ekibimiz için aslına bakarsanız oyuncu sayısı anlamında bir zorluk bulunmaz. Dolayısıyla sizin senaryo içerisinde kaç oyuncu kullanacağınızı ve senaryonun formatını bildirmeniz yeterli olacaktır. Özellikle interaktif senaryoların çocuklar ile kurulan iletişimde çok önemli bir işlevi olduğu bugün için kanıtlanmış bir gerçeklik. Bu nedenle birçok prodüksiyon firması dışında tiyatro grupları da artık interaktif bir eser talep ediyorlar. Tabi bu özgün eserin yazılması talep edilen oyun süresine göre bir zaman gerektireceğini hemen belirtelim. Örneğin içerisinde müzik sunumlarının veya animasyon gösterilerinin olacağı bir çalışmada diyalog bölümünün 30 dakika olarak talep edilmesi durumunda; bu çalışma yaklaşık 3-4 gün içerisinde teslim edilebilir. Bu nedenle sipariş verirken bu süreyi göz önüne almanızı istirham ediyoruz.

Tiyatro Senaryosu ve Birçok Farklı Çalışma Sayfamızdan Alınabilir 

Hiç kuşkusuz rasyonel anlamda elde edeceğiniz eserin sahibi siz olacağınız için satın alma gerçekleştikten sonra artık bu eseri kendi adınıza tescil ettirebilirsiniz. Ayrıca oyunu yazacak yazarımıza elinizde var olan dekor, sahne veya kostüm gibi malzeme ya da ekipmanı bildirmenizde çok büyük yarar var. Çünkü yazarımız kendi hayal dünyasında bir oyun kurgulayacağı için ilave materyaller sizlere fazladan maliyet getirebiliyor. Sözgelimi bir dolap veya koltuk bunlara örnek olabilir. Dolayısıyla eser yazılmadan önce elinizdeki imkânların neler olduğunu yazarımıza aktarırsanız çok daha hızlı bir çalışma çıkarılmış olur. Tiyatro senaryosu dışında birçok farklı alanda hizmetler üreten sayfamızdan görsel iletişim anlamında animasyon senaryosu, film senaryoları, dizi senaryosu, hatta toplantı ya da seminerlerde kullanılmak üzere sunum yazısı talep edebilirsiniz.  Lütfen 4 kişilik tiyatro metinleri için web sayfamızda bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere günün her saatinde ulaşmaktan çekinmeyiniz. Birbirinden değerli, muhteşem eserler de buluşmak üzere Esen kalınız.

“4 Kişilik Tiyatro Metinleri” hakkında 1 yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara