Senaryo Yazarı

Sharing is caring!

Dünyadaki düşünen tek varlık insanlık yazdığı eserlerle bir bakıma  kendi varlığını anlamlı kılıyor. Aslında ortaya çıkan her eser Senaryo yazarı tarafından kaleme alınan duygu ve düşünceler o günün şartlarında yaşananları günümüze kadar ulaştıran bir hazine. Bilindiği gibi bugün için ülkemizde ve dünyada yüz binlerce Televizyon Kanalı, Radyo Kanalı ve kişisel sayfalardan oluşan sayılamayacak kadar çok yayıncı bulunuyor. Hal böyle olunca ister istemez bu alanda ciddi bir rekabet kaçınılmaz hale geliyor. Doğal olarak her yayıncı yapmış olduğu programlarla kalitesini arttırmak ve sektöründe ilerlemek için canla başla çalışıyor.

Senaryolar Her Kuruluşun Dokusuna Uygun Olarak Kaleme Alınıyor

Fakat bu kadar çok sayıda yayın varken konu bulmak ve istenilen düzeyde kalitede eserler ortaya çıkartmak gerçek manada hakikaten zor. Çünkü ilgi çekmesi, izlenmesi, seyirci ile tam bir bütünlük sağlamak ve tabi olmazsa olmaz kitlelerle  iletişim halinde kalmak oldukça güç bir iş. İşte bu ihtiyacı profesyonel düzeyde karşılamak için kurulan www.dizisenaryosu.com başta Sinema Filmleri olmak üzere Dizi Senaryosu, Roman veya Tiyatro Senaryosu gibi eserler üreterek sektöre istenilen düzeyde konu akışı sağlamayı kendisine hedef seçmiştir.

Senaryo Yazarları Kendi Hayal Dünyalarında Yaşamı Şekillendiriyor

Bunun dışında eseri talep eden ister bir yapım şirketi olsun, ister Radyo&Tv kuruluşu, senaryo yazarları ile birebir çalışmak kaliteyi arttıracağı için konseptinde senaristlere yer vermesi büyük yarar sağlayacaktır. Böylece aralıksız olarak yeni projeye arayışları son bulmuş oluyor ve en azından bu alanda bir enerji sarfiyatına gerek kalmıyor. Ünlü yönetmenlerin yaptıkları söyleşilerde senaryo sıkıntısını oldukça sık dillendirmesi ve ortaya çıkan yapımların istenilen düzeyde bir başarı yakalayamaması www.dizisenaryosu.com ‘un kurulmasındaki başlıca etken. Dilerseniz bu noktada konuyu biraz detaylandıralım. Yazarlarımız tarafından kaleme alınan birbirinden eşsiz sanat eserlerini telifsiz veya telifli olarak satın alınabilirsiniz. Elbette kurumsal veya bireysel her talep kendi bakış açısını taşıyacağından bu yöntemle kuruluşunuzun sahip olduğu konsepte uygun özel senaryo üretmeniz bile pekâlâ mümkündür.

Dizi Senaryosu Taleplerinizi Sayfamızdan Karşılayabilirsiniz

Hepimizin malum olduğu üzere televizyon dizileri vazgeçilmezimiz durumunda. Bu da ortaya diğer alanlarda olduğu gibi televizyon dizilerinde de kaliteli ilgi çekici dizi senaryosu ihtiyacını çıkarıyor. Elbette milyonlarca kişi tarafından izlenecek bir dizinin sürükleyici olması ve kitlenin beğenmesi şarttır. Tüm bunları sağlamak için kurmuş olduğumuz dizi senaryosu siparişi verebilir ve her an senaryonun ilerleyişinde bir değişiklik yapma esnekliğine sahip olabilirsiniz. Tabii burada önemli olan senaryoyu  talep eden firmaların özel yönlendirmeleri ile kendi yayın politikalarına uygun eserlerin ortaya çıkarılmasına dikkat etmeleridir.

Kitap Yazdırmak İstiyorum Diyorsanız? Çok Doğru Bir Yerdesiniz

Elbette hizmetlerimiz sadece senaryo, hikaye veya roman tarzında çalışmalarla sınırlı değildir. Kişisel olarak kitap yazdırmak istiyorum gibi bir düşünceniz varsa? Bu konu için de bizlere başvurabilirsiniz. Yine böyle bir talepte yazarımızın sizler tarafından yönlendirilmesi ve eserin sizin istediğiniz tarzda şekillenmesini sağlayacaktır. Tabii baştan sona kitabının bizim tarafımızdan yazılması mümkün olduğu gibi size ait bir kitabın edite edilmesi de mümkündür. Burada tercih tamamen size aittir.

Senaryo Talebinizi Bildirin Esere Hemen Başlayalım

Yayıncının bakış açısını yazarımıza tarif edeceği bir senaryonun ortaya çıkarılması günümüzün reyting koşullarında başarının anahtarını elinde bulunduruyor. Dolayısıyla bu durum bireysel veya kurumsal firmanın avantajına bir durum olacağından senarist ile sürekli iletişim halinde olmak her bakımdan avantajlıdır diyebiliriz. Bu çerçevede sitemiz bireysel veya ulusal kanallara, yerel televizyonlara ve radyo yayıncılarına kadar uzanan geniş bir yelpazede her ölçekte kuruluşa içerik sağlamaktan büyük mutluluk duyacaktır. Sizinde bir senaryo yazarı  ile çalışma düşünceniz varsa iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarımızı günün her saatinde arayabilir ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Sizleri cevaplamaktan büyük mutluluk duyarız. Unutulmaz eserlerde buluşmak üzere, esen kalınız.

4 thoughts on “Senaryo Yazarı

 1. Profesyonel senaristim.

  İki kişilik bir dizi hikayesi ile
  Bir kadın bir erkek mantığında proje hazırladım.

  Sunabilirim.

  Hali hazırda dizi ekibine katılabilirim. Saygılar.

  [email protected]

  1. İlerleyen projelerde desteğinize ihtiyaç olduğunda size ulaşabilmemiz için iletişim formunu doldurmanızı rica ediyoruz. Telefon numarası bırakmayı unutmayalım. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir