İçeriğe geç
Ana sayfa » Reklam Metin Yazarı

Reklam Metin Yazarı

Reklam Metin Yazarı

Reklam Metin YazarıBaşarılı reklam kampanyalarınızda yer almak üzere reklam metin yazarı ihtiyacınızı dizi senaryosu sayfamızdan karşılayabilirsiniz. Peki, neden bizimle çalışmalısınız? Dilerseniz sizleri bekletmeden hemen konuya geçelim. Takdir edersiniz ki günümüzde bir ürünü ya da hizmeti çok iyi şekilde ortaya çıkartmanız %100 başarılı olacağı anlamına gelmiyor. Çünkü günümüzde ürünün kalitesi kadar ne kadar iyi tanıtımın yapıldığı da başarıda  önemli rol oynuyor. Özellikle dijital anlamda yapılacak reklam kampanyalarının gerek maliyet, gerekse firmanın çok daha az enerji sarf ederek çok büyük kitlelere ulaşma şansı bulunuyor. Dolayısıyla reklam metni ve tanıtım videolarının yanı sıra seslendirmenin de dâhil olduğu bir çalışmanın her bir aşamasının profesyonel şekilde ilerletilmesi şarttır.

Metin Yazarı İle Kitlelere Ulaşın

Bu çerçevede sayfamızdan reklam senaryosu veya reklam metin yazarı hizmetleri alarak başarı şansınızı yükseltmenizi öneriyoruz. Sizleri büyük kitlelerle buluşturacak çalışmalarımız için sayfamızın iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Başarılı bir reklam kampanyası için ürünün sıra dışı ve çarpıcı anlatımının ne kadar büyük önem arz ettiği hepimizin malumudur. İşinizi şansa bırakmayın ve uygulanması gereken kriterleri lütfen es geçmeyin.  Kampanyanın geleceği açısından büyük önem taşıyan içeriklerin  verilecek mesajı gayet net şekilde aktarması şarttır. Aynı zamanda deyim yerindeyse gönlünü kazanması gerekecektir. Sonuç itibariyle reklam metinleri milyonlarca insanın düşüncelerini harekete geçirmek ve tüketicinin güvenini sağlamakla yükümlüdür.

Senarist İle Bire Bir Çalışın  

Başta akılda kalıcı sloganlarıyla mükemmel bir tanıtım aracı olan  internette yayıncıysanız senarist yazarımız ile mutlaka bire bir çalışmanızı öneriyoruz. Çünkü direkt olarak taleplerinizi iletemediğiniz bir senarist sizlere mutlaka revizyona ihtiyaç duyulan yazılar gönderecektir. Dilerseniz bu noktada sık karşılaştığımız bir yanlış uygulamayı da hemen sizlerle paylaşalım. Reklam metni taleplerinde önce metnin yazılması, daha sonra video çekimi daha anlamlı olacaktır. Ayrıca bazı durumlarda seslendirmeye gidilmesi yönünde talepler gelebilmektedir. Sıralama bakımından bu yöntem yanlıştır. Bunun sebebi senaryoya göre şekillenecek çekimler olmasıdır diyebiliriz.  Bu nedenle senaryoya göre bir çekim yapılması işleri büyük ölçüde aksatacaktır denilebilir. Bunun yanı sıra yazım aşamasında yine çok sayıda revizyon ve zaman kaybı söz konusu olacaktır.

Çekim Senaryo ve Seslendirme Sıralaması Doğru Olacaktır

Daha basit bir anlatımla sıralama sizlerin yönlendirmesi ile yapılacaktır. Dolayısıyla bir video çekimi ardından uygun bir  senaryo ve  metni seslendirecek ses sanatçısı tamamlayıcı unsurlardır. Bu nedenle reklam filmi sıralaması çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır. Bu yaklaşımın bir başka avantajı da kampanyayı düzenleyen firmanın çok daha kısa zamanda ve daha az maliyetle çalışmayı tamamlamasıdır. Bunun dışında dizi senaryosu ekibi olarak reklam metni çalışmalarımızı nasıl gerçekleştirdiğimizi kısaca anlatalım.

Senarist Yazarımız İle Mutlaka Tanışın

Kurulacak irtibat sonrasında yazarımız sizden detayları ve çekimi talep edecektir. Montajı diğer teknik yönden tamamlanmış bir çalışma artık metin yazımına uygun hale gelmiş denilebilir. Çalışmayı yazarımız ile paylaştıktan sonra en fazla 2 veya 3 gün içerisinde sizlere teslim edilebiliyor. Akabinde seslendirme sanatçısına gönderilen tanıtım videosu artık kullanıma hazır hale gelmiş olur. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden senarist yazarımıza ulaşınız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden www.dizisenaryosu.com reklam metin yazarı ve senaryo yazarımız ile mutlaka tanışmalısınız. Dizi senaryosu reklam kampanyalarınızda sizlere sonsuz başarılar diler. Esen kalınız.

“Reklam Metin Yazarı” hakkında 7 yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara