İçeriğe geç
Ana sayfa » Öykü Yazarı

Öykü Yazarı

öykü yazarı

Öykü Yazarı

Çocukluk yaşlarında dinlediğimiz hikayeler, masallar ve öyküler gelecekteki yaşantımıza mutlaka olumlu veya olumsuz yönde şekil verirler.  Bu bakımdan öykü yazarı (story writer) tarafından kaleme alınan her eser milyonlarca çocuğun hayal dünyasını etkileyeceğinden yazarın bu durumu iyi tahlil etmesi şarttır. Dolayısıyla yazarın duygu ve düşüncelerini aktarırken çok dikkatli davranması gerektiğini söyleyebiliriz. Her türlü olumsuzluktan arınarak mesajlarını dünyanın en masum canlıları olan çocuklara doğru bir şekilde aktaracak yazarlar bu anlamda önemli bir misyonu yerine getiriyor. Özellikle küçük yaşlarda okudukları hikaye ve masal türünde her yayını doğru kabul eden minik beyinlerin bu eserleri okuduklarında yanlış verilen her bilgiyi  istisnasız uygulayacakları asla unutulmamalıdır.

Öykü Yazarları Geleceğin Rotasını Belirliyor

Her yönüyle iyi bir nesil yetiştirmenin ancak çocukları doğru yönlendiren eserlerle mümkün olabileceğine inanan dizi senaryosu.com etik düşünce prensibi ile hareket ediyor. Temel amacımız her türlü siyasi düşünce, etnik köken, dini inanç veya ayrıştıran tüm kavramları bir kenara iterek eserlerimizde doğa ve çevre bilinci aşılamak olduğunu vurgulamak istiyoruz. Ayrıca aile kavramının değerini çocuklara aktarmak ,yaşadığı topluma faydalı olabilecek bireyler yetişmesini sağlamayı ilke edindik . Dolayısıyla dizi senaryosu ele alınan tüm eserlerde etik bakış açısını yansıtmayı taahhüt etmektedir.

Hikaye Yazarı İle Bire Bir Görüşün

Yazarımız tarafından kaleme alınan eserler elbette ki bağımsız şekilde zaten yazılmaktadır. Ancak dilerseniz kendi konseptinize uygun şekilde web sayfamızın hikaye yazarı  sizlere eser takdim edebilir. Talepleriniz ile ilgili olarak iletişim seçeneklerimiz üzerinden telefonumuzu veya E posta adresimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu noktada hikaye veya masal tarzı eserin nasıl kaleme alınacağı ve nasıl teslim edileceği? İlgili olarak detayları paylaşalım. Öncelikle yazarımız ile yapacağınız görüşme direkt dizi senaryosu. com için bağlayıcı niteliktedir. Görüşme sonrasında taraflar arasında bir konsensüs sağlanarak anlaşma yoluna gidilebilmektedir. Örneğin sizin bir hikaye talebiniz var ve bunu yazarımıza aktardığınızda yazarımız sizi yönlendirecektir.  Ayrıca size çalışmanın içeriğine ve emek yoğun çalışma sistematiğine göre bir fiyat belirleyecektir.

Tiyatro Senaryosu Taleplerinizi Karşılıyoruz

Başta çocuk hikayeleri olmak üzeri dizi senaryosu, film veya tiyatro senaryosu taleplerinizi karşılamaktadır. Bunun dışında reklam metin yazarlığı veya sunum yazıları için yine bizlere başvurabilirsiniz.  Fiyat üzerinde anlaşma sağlanması durumunda çalışma sizlerin yönlendirmeleri doğrultusunda başlamış oluyor. Bunun yanı sıra eserin oluşmasında temelde iki farklı yol izlenebildiğini hatırlatmış olalım. Birincisi yazarın hiçbir telif hakkı talep etmeden eseri sizin adınıza kaleme almasıdır. İkinci yöntem ise yazarımızın telif hakkının gözetildiği sistemdir. Hangi yöntemi tercih ederseniz edin her durumda bizimle çalışmanızda büyük yarar var. Lütfen detaylarla ilgili olarak telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Birbirinden harika ve unutulmaz eserlere sayfamızın öykü yazarı ile birlikte imza atabilirsiniz.  İletişim için linkten yararlanabilirsiniz. Esen kalınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara