İçeriğe geç
Ana sayfa » Hikaye Yazarı

Hikaye Yazarı

Hikaye Yazarı
Hikaye Yazarı

Alican ve karınca

İster yayın evi olun ister bireysel olarak kullanılmak üzere sayfamızdan özgün hikayeler satın alabilirsiniz. Sayfamızın 0-10 yaş grubu hikaye yazarı  sizler için daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış ve tamamen özgün hikayeleri kaleme alıyor. Elbette talep edilen ve  istenilen sürede teslim edilecektir. Tek yapmanız gereken yayınımızın altında bulunan yorum bölümüne mesaj bırakmanız  yeterlidir. Daha sonra sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon numarası veya e posta adresi bırakmanızı rica ediyoruz. Tabi ki iletişim bölümünde bulunan telefon numaramızı da pekala arayabilirsiniz. Mümkün olan en kısa zamanda geri dönüş sağlıyoruz. Ayrıca dilerseniz sayfanın altında bulunan sosyal medya paylaşım butonlarından yazımızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Hikaye Yazarları İle Gelecek Nesillere Doğru Eserler Bırakalım

Tabi çocukların okuyacağı eserlerin mutlaka doğru bilgilendirmeler ve mesajlar içermesi şarttır. Dolayısıyla gelecek nesillerin birey olarak yetişme tarzlarını da birebir etkilediğinden hareketle bu eserlerin çok dikkatli kaleme alınması gerektiğini vurgulamış olalım. Burada hiç kuşkusuz hikaye yazarları ve aynı konseptteki masal ve roman yazarlarına büyük işler düşmektedir.  Yanlış davranışlardan uzak, iyiliği ön planda tutan, aile sevgisi, insan sevgisine ağırlık veren eserler her zaman değerlidir.

Doğa Sevgisi Ön Planda

Bunun yanı sıra doğa sevgisi ve nihayetinde yaşam sevgisinin aşılandığı birbirinden güzel hikayelerin şekillendiği yazarların hayal dünyası bir bakıma çocukların gelecek yaşamlarında yol gösterici olmaktadır. Dizi senaryosu ekibi olarak bizlerde  bu değerlerin korunduğu hikayeleri kaleme almaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle topluma ve insanlığa faydalı bireyler yetişmesinde emeğimiz olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Halen yazarımız tarafından kaleme alınan bir çok animasyon senaryo çalışması, çocuk romanları ve Almanya  sahnelerinde oynanan çocuk tiyatro senaryoları  bulunduğunu da anti parantez belirtmiş olalım.

Hikayeler Konseptinize Uygun Olarak Şekilleniyor

Tabii yazarımız ile yapacağınız görüşmeler sonrasında kendi konseptinize uygun hikayeler  kaleme alınmasını talep edebilirsiniz. Benzeri bir çalışmayı sizin için de gerçekleştirebiliriz. Eğitim programları çerçevesinde animasyonlar, çocuklara yönelik tiyatro senaryoları gibi tüm çalışmalarda dizi senaryosu ekibimizden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz kısaca sürecin nasıl işleyeceğini de? Sizlerle paylaşalım. Talep ettiğiniz hikaye hangi alanda kullanılacaksa bu alana göre dilerseniz telif haklarını yazarımız ile paylaşacağınız bir çalışma olabilir. Bunun tam tersi telif hakları tamamen sizlere ait olacak şekilde bir çalışmayı yine sayfamızdan talep edebilirsiniz.

Çocuk Masalları İçin Doğru Sayfadasınız

Elbette burada önemli bir detay daha var yazarımız ile anlaştınız ve çalışmaya karar verdiniz. Çok kısa bir deneme yazısını özet şeklinde talep ederek yazarı değerlendirebilirsiniz. Bu durumda elinize beğenmediğiniz bir çalışma ulaşmamış olacaktır. Dolayısıyla anlaşma öncesinde bir deneme yazısı talep edebilirsiniz. Ayrıca eser yazılmaya başlandıktan sonra 500 kelimelik dilimler halinde dosyalar oluşturularak sizlere ulaştırılıyor. Bu nedenle sizler çalışmanın başından itibaren süreci kontrol altında tutma şansına sahip olursunuz. Lütfen web sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden bizlere ulaşınız. (Bağlantıya dokunmanız yeterli olacaktır). En güzel çocuk masalları, romanlar ve senaryolar için sayfamızın hikaye yazarı ile mutlaka görüşmenizi öneriyoruz. Birbirinden muhteşem eserlerde buluşmak üzere esen kalın.

“Hikaye Yazarı” hakkında 1 yorum

  1. Geri bildirim: senarist senaryo yazarı

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara