Masal Yazarı

Masal yazmak insanoğlunun en büyük tutkusu. Çünkü daha çocukluk çağından itibaren hikaye ve masallarla büyüyoruz. Sayfamızdan masal yazarı anlamında yararlanabileceğinizi biliyor musunuz? Evet sayfamız bu konsept üzerine kuruldu ve bugüne kadar pek çok özgün çalışmaya imza attı.Dilerseniz sizlerde pekala özgün bir çalışmayı sayfamızda başlatabilir ve yazarımız ile birlikte muhteşem bir esere imza atabilirsiniz. isterseniz kısaca sipariş süreci hakkında bilgilendirme yapalım. Sayfamızın masal yazarı ile yapacağınız görüşme ardından çalışma start alıyor ve ilk etapta bir taslak metin özeti sizlere takdim ediliyor. Bu taslak metin üzerinde sizin yönlendirmelerinize uygun olmayan veya hayalinizdeki hikayeyi tam olarak yansıtmayan bölümleri çıkararak veya tam tersi  çeşitli eklemelerle yapılmasını talep ederek artık gerçek manada çalışmaya geçiliyor.

Çocuk Kitabı Yazarları

Masal Kitabı Yazmak İçin Sayfamızdan Destek Alabilirsiniz

Elbette çalışma sırasında bölümler halinde teslim edilen eserde her zaman yönlendirme ve revizyon talebinde bulunabiliyorsunuz. Tabii masal kitabı yazmak için sayfamızdan profesyonel destek alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Ayrıca sayfamız çok yönlü bir yazarlık konsepti içerisinde hareket ettiğinden masal yazarı dışında senaryo yazarı ve metin yazarlığı gibi alanlar içinde pekala talepte bulunabilirsiniz. Hiç kuşkusuz burada en önemli espriyi yapılacak görüşmelerin ve yönlendirmelerin doğru bir şekilde yazıya aktarılması oluşturuyor. Bunun yanı sıra çocukların söz konusu olduğu bir eserde masal yazarı tarafından didaktik bir ilerleyişin sürdürülebilir olması ve yine yazar tarafından işlenecek konuların dikkatli bir şekilde kaleme alınması şarttır.

Fabl Hikaye

Masal Yazmak İçin Konular Özenle Seçilmelidir

Tabii bir masal yazmak için konular özenle seçilmeli mümkün olduğunca dikkatli bir yazım süreci gerçekleşmelidir. Aksi takdirde yasal ve etik açıdan doğru olmayan bir eser kaleme alınmış olur.  Çünkü çocukların ruhsal gelişiminin şekillenmesinde önemli bir yer tutan masal ve hikayeler kalıcı etkiler yaratıyor. Bu nedenle eseri oluşturan masal yazarı çok dikkatli bir elemeden sonra kaleme almalıdır diyebiliriz. Dolayısıyla masal yazmak istiyorum gibi bir düşünceniz varsa bu anlamda çok dikkatli ilerlemek gerektiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Lütfen masal ve hikaye oluşturulması noktasında iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Sayfamızın masal yazarı ile birlikte hareket edebilir ve  projeniz için destek alabilirsiniz. Mutlu yarınlar

× Whatsapptan yazın