İçeriğe geç
Ana sayfa » Basit Kısa Film Senaryoları

Basit Kısa Film Senaryoları

Basit Kısa Film Senaryoları

film senaryosuÖzellikle İnternet alanında kullanılmak üzere hazırlanan ve oldukça başarılı performans sergileyen basit Kısa film senaryoları bireysel yayıncılar için çok önemli fırsatlar yaratıyor. Elbette böyle bir çalışma için ihtiyaç duyulan senaryonun iyi bir konu desteklenmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra oyuncuların performansı ve çekim kalitesi mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Ayrıca kurgu ve montaj gibi diğer önemli detaylar çalışmanın bir esere dönüşmesini sağlıyor diyebiliriz. Takdir edersiniz ki dijital yayıncılık anlamında bugün gelinen nokta, eserin milyonlarca insana ulaşabilme potansiyeli taşıyor. Dolayısıyla hazırladığınız çalışmanın sizleri zirveye taşıyabileceğini hiçbir zaman unutmamalısınız. Web sayfamızdan dilerseniz hazır senaryo satın alarak bir kısa film çalışması gerçekleştirebilmeni pekâlâ mümkündür. Ayrıca oyuncu sayınıza, araç gereç ve diğer ekipman durumunuza göre senaryoda revizyonlar yapılarak filminiz için gerekli altyapı çalışmaları her zaman gerçekleştirilebilir.

Hazır Kısa Film Senaryoları

Aklınızda bir proje var fakat bir türlü uygulamaya geçemiyorsunuz. Dolayısıyla konusu olmayan, fakat diğer imkânların hazır olduğu bir proje için ihtiyaç duyduğunuz hazır kısa film senaryoları talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Ancak bunun için lütfen önceden bizlerle irtibat kurarak hâlihazırda kullanılabilir bir senaryo olup olmadığını sormanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü hazır senaryoların yayıncının konsepti ile uyuşmama sorununu bu şekilde aşmış olacağız.

Senaryo Satış Süreci

Genellikle müteşebbis yayıncılar bireysel olarak hareket ettiklerinden telif hakkı noktasında görüşme sağlamaları önemlidir. Dolayısıyla yazarımız ile yapacağınız bir anlaşma senaryo satış sürecinin başlaması için yeterli olmaktadır. Özgün senaryolar dışında yine daha önce hiç bir alanda paylaşılmamış hikayeleri sayfamızdan talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra masallar, interaktif animasyon senaryoları, tiyatro metinleri konusunda destek isteyebilirsiniz. Bir bakıma bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm çalışmalar için lütfen bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Sizler için mutlaka bir optimum çözümümüz olacaktır. Ayrıca sizler de dilediğiniz formatta bu eserlerin orijinal olup olmadıklarını kontrol edebilirsiniz.

Elinize Ulaşan Özgün Eseri Hiç Kimseyle Paylaşmayın

Ancak burada kısa bir önemli uyarıda bulunalım. Elinize ulaşacak olan eseri üçüncü kişilerle paylaşmanız son derece riskli olacağından duyarlı davranmanızı öneriyoruz. Ayrıca başta basit kısa film senaryoları olmak üzere tüm çalışmalarımızın özgünlüğünü bizzat garanti ettiğimiz bilmenizi istiyoruz. Çünkü zaten sizlerin de yönlendirmesi ve tarifi ile bir eser yazılıyor. Bu nedenle tamamen senarist yazarımız tarafından kaleme alındığından kontrolünüz altında bir yazım sözkonusudur. Dolayısıyla bu eserin  özgün olmama şansı bulunmuyor. Konu ile ilgili teknik detayları web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden bizlere aktarmanız durumunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Birbirinden muhteşem eserlerde görüşmek üzere, esen kalınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara