Film Senaryosu

Sharing is caring!

Hepimizin aklında illaki unutamadığımız bir filmden kalma sahneler vardır. Elbette bu unutulmaz filmlerin oyuncusuyla, yönetmeniyle ve film senaryosu ile hafızalarımızda yerini almaya hak kazanması kolay bir süreç sonunda gerçekleşmemiştir. İşte bu noktadan hareketle eski film tadında yeni versiyonları kaleme almak  üzere yola çıkan dizi senaryosu ekibimiz kolları sıvadı ve unutulmaz eserleri şimdiden kaleme almaya başladı. Bunun yanı sıra  dizi senaryosu dışında sayfamızdan tiyatro senaryosu veya dijital alanda kullanılmak üzere animasyon senaryosu gibi birçok farklı alanda içerik üreten yazarımız ile mutlaka tanışmanızı öneriyoruz.

Film Senaryosu

Özgün Film Senaryoları Sayfamızdan Temin Edilebiliyor

Yazarımız ile tanıştıktan ve arayışlarınızı kendisine aktarmanızın ardından artık çalışmanın yarısı tamamlanmış sayılır. Dolayısıyla özgün film senaryoları için start alacak sürecin başlangıcı tamamen sizinle yazarımız arasındaki anlaşma neticesinde şekilleniyor diyebiliriz. Tabi hiçbir şekilde alıntı içermeyen özgün bir eserin yazılması hem zaman alacaktır hem de oldukça önemli bir enerji gerektirecektir. Bu nedenle ortaya çok kaliteli bir eserin çıkması isteniyor ise bu süreçte sabırlı olunması şarttır. Peki, nasıl bir metodoloji izlenmesi gerekiyor? Kısaca bu konuya da açıklık getirelim.

 

Senaryo Yazarlığı Çalışmalarımızdan Her Anlamda Yararlanabilirsiniz

Belki bir kısa film veya uzun metrajlı bir çalışma düşünüyorsunuz ve bu ölçülerde yazarımız ile proje üzerinde bir taslak oluşturdunuz. Fiyat ve telif konuları üzerinde yazarımız ile anlaşmanız durumunda senaryo yazarlığı hizmetlerimizin başlamaması için hiçbir neden yok. Elbette eser sizlere bölümler halinde teslim edileceğinden bizzat her bölümü kontrol altında tuttuğunuz bir süreç söz konusudur. Dolayısıyla elinize içinize sinmeyen bir eserin geçme ihtimali yoktur diyebiliriz. Tabi kendi konseptinize uygun bir tarifi yazarımıza mutlaka yapacaksınızdır. Sözgelimi hangi kitleye hitap etmesini istediğinizi veya yaş grubu olarak bir hedeflemeniz var mı? Tarzında yapacağınız tüm detaylandırmalar çalışmanın sağlıklı yürütülebilmesi için çok önemli detaylar olarak karşımıza çıkıyor.

Dizi Senaryosu veya Sunum Yazısı Konseptimiz İçerisinde Yer Alıyor

Ekibimizden ister web sayfamızın adından da anlaşılacağı gibi dizi senaryosu, hatta toplantı ve konuşmalarınız için sunum yazısı bile talep edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim seçeneğinde bulunan telefon numaramızdan veya e posta adresimizden bizlere ulaşmak olacaktır. Bütün ihtişamı ile değerli oyuncularımızın oynadığı unutulmaz filmlerin bugünde yazılmaması ve oynanmaması için aslında hiçbir engel yok. Yeter ki sabır ve sanat bir araya gelsin, mutlaka birçok başarılı film senaryosu eşliğinde muhteşem eserler kaleme alınacaktır. Tüm sanat camiasına ve sanatseverlere saygılarımızla. Esen kalınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir