Basit Kısa Film Senaryoları

Özellikle İnternet alanında kullanılmak üzere hazırlanan ve oldukça başarılı performans sergileyen basit Kısa film senaryoları bireysel yayıncılar için çok önemli fırsatlar yaratıyor. Elbette böyle bir çalışma için ihtiyaç duyulan senaryonun iyi bir konu desteklenmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra oyuncuların performansı, çekim kalitesi, kurgu ve montaj gibi diğer önemli detaylar çalışmanın bir esere dönüşmesini sağlıyor diyebiliriz. Tabi takdir edersiniz ki dijital yayıncılık anlamında bugün gelinen nokta, ortaya çıkarılan eserin milyonlarca insana ulaşabilme potansiyeli taşıyor. Dolayısıyla hazırladığınız çalışmanın sizleri zirveye taşıyabileceğini hiçbir zaman unutmamalısınız. Web sayfamızdan dilerseniz hazır senaryo satın alarak yine bir kısa film çalışması gerçekleştirebilmeniz de pekâlâ mümkündür. Ayrıca oyuncu sayınıza, araç gereç ve diğer ekipman durumunuza göre senaryoda revizyonlar yapılarak filminiz için gerekli altyapı çalışmaları her zaman gerçekleştirilebilir.

Hazır Kısa Film Senaryoları

Aklınızda bir proje var fakat bir türlü uygulamaya geçemiyorsunuz. Dolayısıyla konusu olmayan, fakat diğer imkânların hazır olduğu bir proje için ihtiyaç duyduğunuz hazır kısa film senaryoları talebinizi bizlere iletmeniz durumunda daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış bir senaryoyu size takdim edebiliriz. Ancak bunun için lütfen önceden bizlerle irtibat kurarak hâlihazırda kullanılabilir bir senaryo olup olmadığını, mutlaka teyit etmeniz gerektiğini anti parantez hatırlatmış olalım.

Senaryo Satış Süreci

Genellikle müteşebbis yayıncılar bireysel olarak hareket ettiklerinden telif hakkı noktasında yazarımız ile yapacağınız bir anlaşma senaryo satış süreci sürecinin başlaması için yeterli olmaktadır. %100 özgün senaryolar dışında yine daha önce hiç bir alanda paylaşılmamış hikayeler, masallar, interaktif animasyon senaryoları, tiyatro metinleri ve bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm çalışmalar için lütfen bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Sizler için mutlaka bir optimum çözümümüz olacaktır. Ayrıca sizler de dilediğiniz formatta bu eserlerin orijinal olup olmadıklarını kontrol edebilirsiniz.

Elinize Ulaşan Özgün Eseri Hiç Kimseyle Paylaşmayın

Ancak burada kısa bir önemli uyarıda bulunalım; elinize ulaşacak olan eseri üçüncü kişilerle paylaşmanız son derece riskli olacağından kontrol çalışmasını çok dikkatli yapmanızı öneriyoruz. Dizi senaryosu ekibi olarak başta basit kısa film senaryoları olmak üzere tüm çalışmalarımızın özgünlüğünü bizzat garanti ediyoruz. Çünkü zaten sizlerinde yönlendirmesi ve tarifi ile eser tamamen senarist yazarımız tarafından kaleme alındığından kontrolünüz altında bir yazım sözkonusudur. Dolayısıyla bu eserin  özgün olmama şansı bulunmuyor. Konu ile ilgili teknik detayları web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden bizlere aktarmanız durumunda sizleri bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Birbirinden muhteşem eserlerde görüşmek üzere, esen kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir