İçeriğe geç
Ana sayfa » Animasyon Fiyatları

Animasyon Fiyatları

Animasyon Fiyatları

Firmanızın ya da bireysel anlamda tanıtımınızın bir animasyon film projesi ile yaşam bulmasına ne dersiniz. Eğer bu çerçevede animasyon fiyatları ne kadardır gibi arayış içerisindeyseniz sizlere güzel bir haberimiz var. Web sayfamız baştan sona bir animasyon filmini sizin hedefleriniz doğrultusunda oluşturabiliyor. Üstelik mümkün olan en kısa bir süre içerisinde teslim ediyor. Elbette uzun metrajlı bir yapım düşünüyorsanız bunun için bir zaman dilimine ihtiyaç olduğunu hemen belirtelim. Ancak tanıtım videosu  sosyal medya platformları için  talep ediliyorsa bunun için beklemenize gerek kalmıyor. Birkaç gün gibi kısa sürede 1 dakikalık etkili bir animasyon filmi için yeterli oluyor. Üstelik seslendirme ve müzik altyapısı ilave edilen bu yayınlar yıllarca tanıtım yapabileceğiniz bir esere dönüşüyor.

Animasyon Fiyatları

 

2D Animasyon Fiyatları Uygun Koşullarda Takdim Ediliyor

Tanıtım kampanyanızda belki de sizi milyonlarla buluşturacak son derece düşük bütçelerle gerçekleştirdiğimiz projelerden çok memnun kalacaksınız. Sayfamızda 2D animasyon fiyatları piyasa koşullarına göre oldukça uygun diyebiliriz. Dolayısıyla en makul şartlarda animasyon fiyatları  araştırmanıza sayfamızdan başlamanız isabetli bir durum. Peki, bireysel veya kurumsal anlamda  animasyon film projesi için nasıl bir süreç gerekiyor. Kısaca izah etmeye çalışalım. Öncelikle web sayfamız ile yapacağınız ön görüşme hayati önem taşıyor. Bu görüşmede animasyon projesinde yer almasını istediğiniz mesajları aktarıyorsunuz. Bunun ardından hedef kitleniz ile ilgili bilgileri senarist yazarımıza aktardığınızda çalışma başlıyor.

Seslendirme Metni Görsellere Uygun Şekilde Hazırlanıyor

Artık sizden gelen bilgiler doğrultusunda görsellere uygun bir seslendirme metni ile projeye başlanabilir. Bu görsellerin gerekli post prodüksiyon işlemleri sonrasında seslendirme sanatçısı tarafından videoya işlenen etkili tanıtım müzik altyapısı ile tamamlanıyor. Bu noktada çok kısa bir hatırlatma ile devam edelim animasyon fiyatları söz konusu olduğunda sürenin bu fiyatlara gel yukarı veya aşağı yönlü etki edebileceğini lütfen unutmayınız. Ancak piyasa koşullarında en makul fiyatlarında web sayfamızda olduğunu düşünüyoruz. Animasyon film projeleri dışında, reklam senaryosu, Tiyatro metinleri, Seslendirme Metni, klip senaryosu, özgün hikaye ve masallar için sayfamızdan yararlanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Artık animasyon fiyatları için endişe taşımanıza gerek yok. Arayın görüşelim mutlaka opsiyonel bir çözümle projeler sunacağımıza emin olabilirsiniz. Esenlikler diliyoruz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara