İçeriğe geç
Ana sayfa » Animasyon Reklam Filmi

Animasyon Reklam Filmi

Animasyon Reklam Filmi

Animasyon Film YapımWeb sayfamızdan animasyon reklam filmi veya tanıtım filmi için faydalanabilirsiniz. Lütfen öncelikle senarist yazarımız ile görüşünüz. Baştan sona animasyon film projesini sizler için oluşturuyoruz. Müzik ve seslendirme ile tamamlanan post prodüksiyon sonrası artık videonuz milyonlarca insanla buluşmaya hazır demektir. Tabi sosyal medya alanlarında, web sayfanızda veya instagram profilinizde yine bu tanıtımı kullanabiliyorsunuz. Kısa bir hatırlatma yapalım. Eğer Instagram için bir çalışma talep ediyorsanız, hepimizin malumu olduğu üzere sistem sadece 60 saniye, yani 1 dakikalık paylaşımlara izin veriyor.  İsterseniz şimdide süreç hakkında sizleri bilgilendirelim.

Tanıtım Filmi İçin Öncelikle Firma Konseptini Aktarıyorsunuz

Etkili bir animasyon tanıtım filmi için elbette bizlere hedeflerinizi anlatmanız gerecektir. Sözgelimi ürününüz veya hizmetiniz hakkında kısa bilgiler ve eğer varsa görselleri bizimle paylaşmanız çalışmanın start alması için yeterli oluyor. Daha sonra mevcut görüntülere ilave olarak arşivimizde yer alan animasyon görüntülerden de pekâlâ bir animasyon film prodüksiyonu hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz süreci maddeler halinde inceleyelim

  • Kendi konseptinizi bizlere aktarıyorsunuz
  • Animasyon karakterler ve mekânların 2D hazırlanmasına başlanılıyor
  • Seslendirme metni senarist yazarımız tarafından hazırlanıyor
  • Müzik alt yapısı oluşturuluyor
  • Seslendirme sanatçısı tarafından prodüksiyona uygun sesler ilave ediliyor
  • Çalışma dosyaları ile birlikte sizlere teslim ediliyor

Görüldüğü üzere tüm çalışma bir bütün halinde hazırlanarak etkili bir animasyon reklam filmi sayfamız hizmetleriyle hayat buluyor.

Dijital Reklamcılık İçin Web sayfamız aradığınız hizmetleri sağlıyor

Tabi takdir edersiniz ki artık dijital reklamcılık enstrümanları oldukça revaçta bir kitle iletişim aracı. Dolayısıyla bu alana yapılacak yatırım sınırsız bir tanıtıma elverişli ortam sağlıyor diyebiliriz. Kullanacağınız linklerle görüntüleme sayısının ne kadar fazla olacağını sizlerde yakından tespit edeceksiniz. Örneğin facebook alanında veya Twitter paylaşımları ile zirveye çıkacak bir tanıtım pekala mümkündür. Dolayısıyla bu tarz bir ilerleyiş sizlere elbette ki ticari geri dönüş sağlayacaktır. Lütfen başta animasyon reklam filmi olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılmak üzere prodüksiyon taleplerinizi gün içerisinde iletişim bölümünde yer alan telefon numaraları veya e-posta adresimiz üzerinden bizlere iletiniz. Senaryo yazarı, seslendirme sanatçısı ve animasyon uzmanlarımız sizleri bekliyor. Esenlikler diliyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara