İçeriğe geç
Ana sayfa » Animasyon Reklam Fiyatları

Animasyon Reklam Fiyatları

Animasyon Reklam Filmi

Animasyon Reklam FilmiFirmanızın veya bireysel hizmetinizin tanıtmamı ihtiyacı var. Cevabınız evetse animasyon reklam fiyatları açısından hiç endişe taşımayın lütfen. Çünkü animasyon yapım fiyatları hiç bu kadar uygun olmamıştı. Elbette sürecimiz nasıl bir kampanya düzenlemek istediğinizi ve diğer detayları bizlerle paylaşmanızın ardından başlıyor. Dolayısıyla ürün ya da hizmetinizi yıllarca etkisini sürdürecek bir animasyon çalışması ile desteklemenizin şimdi tam zamanı diyebiliriz. Dilerseniz 2D bir yapımda süreç nasıl işliyor sizleri daha fazla bekletmeden hemen konumuzun detaylarına geçelim. Öncelikle hizmetimiz freelance hizmet grubu içerisinde olup gerekli verileri uzaktan paylaşım yolu ile bizlerle paylaşmanız projenin start alması için yeterli oluyor. Üstelik son derece makul fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz animasyon film yapım süreci olabildiğince kısa bir süre içerisinde teslim ediliyor. Tabi takdir edeceğiniz gibi çalışmada yer alacak ayrıntılar bu sürenin aşağı veya yukarı yönde artmasına neden olabiliyor.

Tanıtım Animasyonu İle Reklam Süreciniz Farklı Bir Boyut Kazanıyor

İsterseniz artık sizlere her yönüyle mükemmel bir tanıtım animasyonu için hangi hizmetleri üretiyoruz aktarmaya başlayalım. Önce sizlerden gelecek talepler değerlendirilerek animasyon film içerisinde yer alacak kurgu, bir senaryo ile hayat buluyor. Senarist yazarımız tarafından kaleme alınan bu metin çalışması ardından filmde yer alacak canlı ve cansız karakterlerin yanı sıra kullanılacak diğer mekanların özgün bir şekilde oluşturulması ile süreç devam ediyor. Hazırlanan karakterler illüstrasyon, Photoshop ve Vektörel çalışmalar ile desteklenerek hareketlendiriliyor. Tanıtıma uygun müzik altyapısı ilave edilerek prodüksiyona uygun seslendirme sanatçıları tarafından metnin okunmasına geçiliyor.

Reklam Metin Yazarı

Animasyon Reklam Çalışması Seslendirme Metinleri İle Tamamlanıyor

Sanatçılar tarafından okunan seslendirme metinleri ile son aşamasına girilen animasyon reklam  proje post prodüksiyon süreci ile tamamlanmış oluyor. Bu noktada önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Kuracağınız irtibat sonrasında yer almasını istediğiniz fiziki görsellere de animasyon içerisinde yer verebiliyoruz. Bunun yanı sıra bu görseller üzerinden animasyon mekânlar veya diğer karakterleri canlandırabiliyoruz.  Ayrıca Senaryo yazarı, seslendirme sanatçısı ve grafik animatör sanatçıları ile bütün halinde konsept bir çalışma sürdürdüğümüzün bir kez daha altını çizmek istiyoruz . Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşınız. Dilerseniz iletişim formuna telefon numaralarınızı bırakmanız durumunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Oldukça makul düzeylerde tutulan animasyon reklam fiyatları ile hiç zorlanmadan bütçenize uygun projeler geliştirmeye devam ediyoruz. Muhteşem projelerde buluşmak dileğiyle, esen kalınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara