İçeriğe geç
Ana sayfa » Broşür Metni

Broşür Metni

broşür metni

broşür metniFirmanızın lansman sürecinde kullanacağı broşür metni için web sayfamızdan profesyonel düzeyde yardım alabilir ve makul fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden Senarist yazarımız ile görüşmek ve broşürde yer almasını istediğiniz özel bilgileri aktarmak olacaktır. Sonrasında yazarımız sizden gelen bu veriler ışığında metni oluşturmaya başlıyor. Elbette bu oluşum sırasında tamamen bir oto kontrol söz konusudur ve ilk çalışma taslak olarak sizlere sunulduktan sonra gerekli revizyonlara geçilir. Revizyonlar sonrasında çalışma size teslim edilir ve proje tamamlanmış olur.

 

 

 

Tanıtım Metni En Çarpıcı Bilgileri Aktarmak Durumundadır

Bilindiği üzere bu tür yazılar çok uzun ve karmaşık yazılmaz ve tanıtım metni mümkün olan en kısa yoldan çarpıcı bilgileri aktarmak durumundadır. Dolayısıyla herkesin anlayabileceği bir dil kullanılırken aynı zamanda modern ifadelerle ürün veya hizmetin gerçekleştirilir diyebiliriz. Bunun yanı sıra isterseniz web sayfamızdan reklam filmi için destek alabilir ve reklam metni talep edebilirsiniz. Dilerseniz tüm hizmetlerimizi maddeler halinde sıralayalım.

  • Radyo reklam metinleri
  • Televizyon reklam metinleri
  • Tanıtım film senaryoları
  • Katalog metinleri

Şeklinde bir özetleme yapmanız mümkündür. İsterseniz şimdi de kısaca süreç hakkında sizleri aydınlatalım

Reklam Yazarı İle İletişim Halinde Çalışma Oluşturuluyor

Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Web sayfamızın reklam yazarı ile yapacağınız görüşme öncesinde ürün veya hizmetle ilgili olarak mümkünse bütün yenilikleri ve potansiyel müşteri kitlesinin ilgisini çekebilecek avantajları mutlaka belirtmeniz de yarar bulunuyor. Dolayısıyla siz gelecek bilgiler bir bakıma çalışmanın başarısını da etkileyecektir. Çünkü bu Reklamın hitap ettiği kitle mutlaka benzer ürünlere göre bir kıyaslama yapacak ve farklı özellikler arayacaktır. Lütfen başta broşür metni olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili sormak istediklerinizi iletişim seçeneklerimiz üzerinden aktarınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız. Başarılı reklam çalışmalarında buluşmak dileğiyle esen kalınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara