İçeriğe geç
Ana sayfa » Çocuk Kitabı Yazarları

Çocuk Kitabı Yazarları

Çocuk Kitabı Yazarları

Çocuk EdebiyatıÇocuk hikayeleri ve masal yazmak neredeyse insanlık tarihi ile yaşıt diyebiliriz. On binlerce eseri kaleme alan çocuk kitabı yazarları aslında varoluşumuzu simgeliyorlar. Çünkü bu hikayeleri ve masalları dinleyerek büyüyen her nesil bir sonrakine farklı bir eser bırakacaktır. Dolayısıyla her çalışma bir bakıma mesajları geleceğe aktarıyor. Tıpkı dede korkut hikayeleri ve tıpkı La Fontaine’den masallarda olduğu gibi. Kimi zaman kahramanlıkları, kimi zaman da saf ile kurnazın arasındaki diyalogları aktaran bu eserler paha biçilmez hediyelerdir. Buradan hareketle birbirinden güzel ve çarpıcı hikayeleri kaleme alan dizi senaryosu ekibine hiçbir yerde yayınlanmamış tamamen özgün hikaye ve masallar yazdırabilirsiniz.

Çocuk Kitap Yazarı ve Senarist Yazar Taleplerinizi Sayfamız Karşılıyor

İster bir etkinlikte, ister bir animasyon yapım projesinde kullanılmak üzere telifli veya telifsiz eserleri talep edebilirsiniz. Bu çerçevede çocuk kitap yazarı veya özgün senaryo ihtiyaçlarınızın sayfamız tarafından karşılandığını bilmenizi istiyoruz. Bu bağlamda sizlerden gelecek talebin nitelikleri, eserin sipariş yöntemi ve kısaca süreç nasıl işleyecek? Hemen sizleri bilgilendirelim. Öncelikle senarist yazarımıza talep ettiğiniz hikâyenin taşıması gereken mesajları tam ve doğru şekilde aktarmanız gerekecektir.

Çocuk Romanı Gibi Uzun Soluklu Çalışmalara Hazırız

Hali hazırda devam eden çocuk romanı çalışmalarımızın yanı sıra çocuk hikayeleri ve yazarlık anlamında çok sayıda projeyi sürdürüyoruz. Dolayısıyla sizlerde ekibimizden özgün çalışmalar talep edebilirsiniz. Elbette uzun sürecek proje için sabırlı olmak ve teslim alınan bölümleri hiç kimseyle paylaşmamak önemlidir. Çünkü eser teslimi her bölüm için ayrı ayrı yapılıyor ve sizlerin kontrolünde ilerlemiş oluyor. İsterseniz bu kısmı biraz detaylandıralım. Öncelikle yazarımız ile yapacağınız prensip anlaşması çalışmanın başlaması için yeterli olacaktır. Akabinde yazarımız size çok kısa bir deneme yazısı sunabiliyor. Burada amaç diğer çocuk kitabı yazarları ile yazarımızın arasında bir kıyaslama yapabilmenizi sağlamaktır. Ayrıca yazarın kullandığı lügat, anlatım yeteneği, mesajların nitelikleri ve vurguları gibi temel yazarlık yeteneklerinin sizler tarafından anlaşılması hedefleniyor. Deneme çalışmasının ücretsiz olduğunu hemen ilave edelim.

Eser Teslimi Bölümler Halinde Gerçekleşiyor

Yazarımızın kalemini anladıktan sonra onayınızın ardından artık esas çalışmaya geçiliyor ve yazım aşaması fiili olarak start alıyor. Yazılan her bölüm (anlaşmaya bağlı olarak 2-3 Word sayfası) size dijital olarak teslim ediliyor. Tabi az önce belirttiğimiz gibi size teslim edilen her bölüm özgün bir eser olduğundan eserin adı dahil  herkesten saklamanız gerekiyor. Bu ayrıntıya mutlaka dikkat etmelisiniz. Çünkü bir arkadaşınıza incelemesi için göndereceğiniz çalışma artık güvende sayılmaz. Hele de söz konusu çalışma bir çocuk kitabı projesi ise çok daha temkinli davranmak gerekiyor. Herhangi bir platformda yayınlanması eserin özgünlüğünün yitirilmesine yol açacağı asla unutulmamalıdır. Sonuç itibariyle zaten çalışma başında yazarımız bu konularda sizleri mutlaka uyaracaktır.

Sayfamızdan Animasyon Film Projeleri İçin Yararlanabilirsiniz

Elbette geniş bir konseptte çalışan sayfamızdan aynı zamanda animasyon film projeleri de talep edebilirsiniz. Burada çok önemli bir başka hatırlatma yapalım. Yazarımız ücreti mukabilinde bile olsa  asla, olumsuz örnek ve davranışların hikaye edildiği yazılar yazmaz. Dolayısıyla sayfamız çocuk kitabı yazarları genel etiği içerisinde hareket ediyor. Her şeyden önce dünyanın en masum canlıları olan çocuklarımızı doğruya sevk edecek yazılar kaleme alır. Lütfen başta animasyon film yapımı  olmak üzere  diğer çalışmalarımız hakkında kapsamlı bilgi için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşınız. Muhteşem eserlerde buluşmak üzere, şimdilik hoşçakalınız.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara