İçeriğe geç
Ana sayfa » Çocuk Romanı Sipariş

Çocuk Romanı Sipariş

çocuk kitaplarıÇocuk ve yetişkin romanları elbette her yönüyle bir birinden büyük ölçüde farklılık gösteren çalışmalar. Dizi senaryosu ekibimizden sizlerin taleplerine göre yeniden yazılmak üzere   çocuk romanı sipariş verebilirsiniz. Dolayısıyla dilerseniz uzun soluklu bir roman çalışması için sayfamızdan profesyonel destek alarak sipariş oluşturabilirsiniz.  Tabi ki bu tarz bir çalışmada öncelikle çocuk romanının hitap edeceği yaş grubunu paylaşmanız gerekecektir.  Kuracağınız ilk irtibat sonrasında, yazarımız ve sizin aranızdaki ayrıntılar zaten kendiliğinden netleşecektir.

Çocuk Romanı, Anlaşma Sonrasında Kaleme Alınmaya  Başlıyor

Karşılıklı olarak detaylar paylaşıldıktan sonra çalışma start alıyor ve eser yazılmaya başlıyor. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım; bilindiği gibi bu tarz eserler fikir ve sanat eserleri kapsamında olduğundan yine yazarımız ile anlaşmanıza bağlı olarak telifsiz veya telifli olarak çocuk romanı kaleme alınabilmektedir. Dolayısıyla telifsiz olarak bir eser sipariş verdiyseniz çalışma sonunda eser tamamen size ait oluyor. Bunun yanı sıra eseri aynı anda senaryo şeklinde talep etmeniz ederseniz hem roman hem de senaryo birlikte kaleme alınabilmektedir.

Çocuk Masalları İçin Sayfamızdan Yararlanabilirsiniz

Elbette yine bu konsept içerisinde Çocuk masalları kaleme alan sayfamızdan özgün eserler satın almanız mümkündür. Tabi bir kez yayınlandıktan sonra size ait bir esere dönüşen çalışmalarımızdan mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz. Lütfen detaylarla ilgili olarak iletişim adresimizde bulunan telefon numarası veya e posta adresinden bilgi talep ediniz. Çocuk romanı sipariş dışında dizi senaryosu ve kısa film senaryosu tarzında  bilgiler içeren sayfamızı incelemeyi unutmayınız. Ölümsüz eserlerde  buluşmak üzere. Hoşçakalınız

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara