İçeriğe geç
Ana sayfa » Çocuklar İçin Masal ve Hikayeler

Çocuklar İçin Masal ve Hikayeler

Çocuklar İçin Masal ve Hikayeler

ÇOCUK MASALLARIGeçmişten günümüze uzanan muhteşem eserler hepimizin aklındadır. Fakat çocuklar için masal ve hikayeler onların ruh dünyalarında tam bir gerçeklik arz eder ve bu eserler kalemle çok dikkatli alınmak zorundadır. Bu noktada sayfamızda özgün masallar ve hikayelerin kaleme alındığını belirtmek istiyoruz. Evet, dizisenaryosu.com olarak orijinal ve  hiçbir yerde yayınlanmamış eserleri kalemle alıyoruz. Elbette bu eserler yazarımızın hayal dünyasında şekilleneceğinden bu detayları mutlaka paylaşmanız gerekecektir. Dilerseniz bu noktada nasıl bir süreç işlediğini sizlere aktaralım.

Çocuk Masal Yazarı İle Birebir Görüşün

Kurulacak irtibatın ardından sayfamızın çocuk masal yazarı ile talep ettiğiniz ayrıntıları paylaşıyorsunuz ve fiyat üzerinde anlaşma sağlandıktan sonra sizlere çok kısa bir sinopsis hazırlanarak takdim ediliyor. Yazılan bu özet eseri beğendiğinizde artık çalışma start alıyor ve istediğiniz ölçülerde şekillenmeye başlıyor. Genellikle telif hakları sizde kalacak şekilde oluşturulan bu eserlerin hiçbir şekilde alıntı içermediğinin altını hemen çizelim. Dolayısıyla dizi senaryosu ekibi yazmış olduğu eserinin her zaman arkasındadır. Elbette sizlerde eseri teslim alır almaz kendi mekanizmalarınız da her türlü çalışmayı özgünlük testine tabii tutabilirsiniz.

Çocuklar İçin Hikaye Denildiğinde Aklınıza Sayfamız Gelebilir

Bilindiği gibi Özgün çalışmalar her zaman değerlidir. Çünkü onları milyonlarca çocuğun okuyacağı düşünülerek yazılırlar. Bu nedenle eserlerimizde başta çevre ve doğa bilinci aşılıyoruz. Bunun dışında aile bağlarını güçlendirecek ve iyi bir birey olmayı teşvik eden ifadelere de yer veriyoruz. İsterseniz eseri Fabl (Hayvanların konuştuğu hikayeler) tarzı veya diyalog şeklinde eserler talep edebiliyorsunuz.

Animasyon Senaryosu Sipariş Verebilirsiniz

Özgün hikayelerin yanı sıra prodüksiyon şirketleri tarafından tasarlanan animasyon filmlerinde kullanacağınız animasyon senaryosu taleplerinizi karşılıyoruz. Bunun yanı sıra tiyatro senaryoları ve film senaryosu için sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Bu alandaki çalışmalarını halen sürdüren ekibimizden bahsedilen tüm alanlarda destek alabilirsiniz. Ayrıca kısa film senaryosu  veya bir toplantı için sunum yazısı gibi taleplerinizi de karşılıyoruz. Lütfen merak ettiklerinizle ilgili olarak   sormak istediklerinizi telefonlarımız üzerinde sayfamıza aktarınız. Ayrıca sizlerden gelecek çağrılar için telefonlarımızın günün her saatinde açık bulundurulduğunu anti parantez vurgulamak istiyoruz. Çocuklar için masal ve hikayeler sayfamızda hayat buluyor. Bir birinden güzel eserlerde buluşmak üzere; Esenlikler diliyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara