İçeriğe geç
Ana sayfa » Dini Hikayeler

Dini Hikayeler

Dini Hikayeler

Dinlerin kutsaliyeti onlara inananların en büyük dayanağıdır. Bu anlamda bir bakıma yol gösterici olan dini hikayeler kutsal kitaplar dışında mensubu bulunan dinin mesajlarının aktarılmasında önemli bir misyonu yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Web sayfamızda gerçek bilgilere dayanmak kaydıyla özgün dini hikaye ve masal siparişi verebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, sayfamız bu anlamda sizlere yazarlık hizmetleri sunarak gelecek nesillere devredilmek üzere hikayeler kaleme almaktadır.

Yeni Versiyon Dini Masallar Çocuklarla İletişimin En İyi Yöntemi

Tabii bu hikayeler ve masallar kaleme alınırken çok dikkatli davranılmak durumundadır. Çünkü adından da anlaşılacağı gibi dini masallar o dinin ana felsefesine uyumlu olmalı ve çarpıtma bilgilere kesinlikle yer verilmemelidir. Sözgelimi hikayede hurafelerin dinin dışında inanışlar olduğunun aktarılması gerekirken sanki bu hurafeler doğruymuş gibi mesajlar verilmesi özellikle çocuklar üzerinde ömür boyu yanlış düşüncelerin oluşmasına neden olacaktır. Dolayısıyla dizi senaryosu ekibi olarak bu tarz çalışmalar eşliğinde çocuklarımızın yanlış bilgilendirilmesinin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Senaryo ve Yazarlık Alanlarında Sayfamızdan Yararlanabilirsiniz

Çok yönlü bir yazarlık çalışma konsepti içerisinde hareket eden sayfamızdan Senaryo ve diğer konularda profesyonel düzeyde yararlanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Bunun yanı sıra animasyon film, kısa film, tiyatro senaryosu ve daha pek çok alanda yazarlık hizmetleri üreten sayfamızı beğeneceğinizi umuyoruz. Tabi böyle bir proje düşünülüyorsa yazarımız ile yapacağınız görüşmede çalışma hedeflerini iyi aktarmanız şarttır.

Masal ve Dini Hikaye Yazılabilmesi için Doğru Bilgilerin Varlığı Aranır 

Hiçbir somut delil içermeyen ve gerçekte dinin içerisinde yer almayan bilgilerle doldurulmuş dini masal ve hikayeler yarardan çok elbette ki zarar getirecektir. Bu nedenle özgün bir şekilde tekrar yorumlanmış ve kesinlikle doğru bilgilerin yer aldığı dini hikaye  ve masallar çocuklarımız ile buluşturulmak zorundadır. Dilerseniz web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi talep edebilirsiniz. İster dijital anlamda yayıncılık yapın, ister fiziksel anlamda bir konsepte sahip olun, sayfamız mutlaka arayışlarınıza çözüm olacaktır. Birbirinden muhteşem dini hikayeler ve masallarda buluşmak üzere, Esen kalınız

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara