İçeriğe geç
Ana sayfa » Dizi Film Senaryoları

Dizi Film Senaryoları

Dizi Film SenaryolarıSeverek izlenilen tüm dizilerin elbette belirli bir metin dayanağı bulunuyor ve senaryo bu çalışmanın temelini oluşturuyor. Dolayısıyla dizi film senaryoları belirli bir standartta olmak durumundadır. Tabi bu standart tam olarak sağlanamadığında maalesef başarısızlık kaçınılmaz olacaktır. Eğer sizlerin de bu tarz bir proje düşünceniz varsa sayfamızın senaryo yazarlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken senarist yazarımız ile görüşmek ve projenin nasıl bir yol alacağını belirlemek olacaktır. Sonrasında yazarımız sizlerin talepleri doğrultusunda bir eser yazımına hemen başlayabiliyor. Elbette çok yönlü bir yazarlık hizmeti sağladığımızdan aynı zamanda reklam senaryoları veya seslendirme metinleri talep edebilirsiniz.

Dizi Senaryosu Bölümler Halinde Teslim Ediliyor

Proje kapsamında dizi senaryosu çalışması için tür ve konu seçimi ardından bölüm başına bir anlaşma sağlandığı bilinmelidir. Daha sonra yazarımız bu bölümleri sizlere teslim ediyor. Elbette bölüm başına anlaşılan ücretin bir kısmının yatırılması gerekiyor. Dolayısıyla tüm bölümün ücretinin talep edilmesi söz konusu değildir. Ayrıca bölümlerde üç revizyon hakkınız bulunduğunu hemen belirtelim. Örnek vermek gerekirse bir sahnenin değiştirilmesi veya tamamen çıkarılması gibi revizyon talepleriniz için ilave bir ücret bulunmuyor.

Film Senaryosu Talebiniz Doğrultusunda Şekilleniyor

Tabi hangi proje olursa olsun mutlaka sizin konseptinizi yansıtan bir film senaryosu  gerekecektir.  Dolayısıyla tür seçimi için mutlaka senarist yazarımızın görüşlerini almanızı öneriyoruz. Sonuçta her aşamasında belirli bir maliyetin söz konusu olacağı bir prodüksiyonun başarısı öncelik olmak zorundadır. İzninizle film türü seçimi noktasında da kısa bir tavsiyede bulunalım. Gişe hasılatı değerlendirmesinde komedi filmlerinin biraz daha şanslı oldukları söyleyebiliriz. Komedi filmlerinin hemen ardından korku ve gerilim türünde filmlerinin geldiği gişe hasılat rakamlarından anlaşılıyor. Bunun yanı sıra sayfamızdan çok yönle eser talep edebilirsiniz. Örneğin kısa film çalışması veya reklam metni noktasında yazarlık çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Lütfen başta özgün olarak hazırlanmış dizi film senaryoları olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için sayfamızın senaryo  yazarı ile görüşünüz. Bol izleyicili ve başarılı çalışmalarda buluşmak dileğiyle esen kalınız

Etiketler:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara