İçeriğe geç
Ana sayfa » Dizi Senaryosu / Hakkımızda

Dizi Senaryosu / Hakkımızda

Alışılagelmişin dışında yeni bir anlayışla kaleme alınan Dizi Senaryosu siparişleriniz için doğru yerdesiniz. Ayrıca Film Senaryoları ve Tiyatro Senaryoları dışında Çocuk Hikayeleri yine sayfamız hizmetleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra Çocuk Romanı çalışmalarımızı artık sayfamızdan word dosyası olarak satın alabileceksiniz. Bunun için sayfamız üzerinde bulunan sipariş bölümünden siparişlerinizi verebilir veya direkt telefonla yazara ulaşarak istediğiniz senaryonun kaleme alınmasını talep edebilirsiniz. Elbette tüm bu eserler uzun soluklu çalışmalar gerektirdiğinden yazarımıza siparişinizi mutlaka zaman tanıyacak şekilde vermenizde büyük yarar var. Dilerseniz bu noktada eserin satın alınma sürecinden bahsedelim. Yazar ve talep eden arasında bir sözlü olarak bir anlaşma sağlandıktan sonra  talep eden çok kısa bir deneme yazısı isteme hakkına sahiptir. Bu çalışmada yazarın çalışmayı istediği ölçülerde gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğine karar veriliyor. Eserin beğenilmesi durumunda her iki tarafın haklarının korunması için bir yazılı sözleşme yapılıyor.

Eseri nasıl satın alacaksınız?

dizisenaryosu.com yazarımızın ürettiği eserleri iki şekilde satın alabilirsiniz.

  • Yöntem 1: Eserin telif hakkı tamamen sizin olacak şekilde (telifsiz)
  • Yöntem 2: Eseri yazarın telif hakkını gözeterek satın alabilirsiniz (telifli)

Söz konusu özgün Senaryo, Hikaye veya Roman eserlerinden hangi yöntemle satış yapılacağı yazarımız ve sizin aranızdaki anlaşmaya göre şekilleniyor. Anlaşma sonrasında kaleme alınan çalışma her 3 sayfada bir çalışmayı talep edene sunularak çalışmanın seyri yine yazar ve sizler tarafından ilerletiliyor. Dolayısıyla sipariş verenin istemediği bir eser ortaya çıkmamış oluyor. Bunun anlamı eserin ilk kaleme alındığı andan itibaren son ana kadar kontrolünüzde bir süreç yaşandığıdır.

Seslendirme ve Prodüksiyon Anlamında Destek Sağlayabiliyoruz

Ayrıca telifsiz veya Telifli olarak standart belirlendikten sonra kısa bir deneme çalışması pekala gönderilebiliyor. Yazarın hayal gücü ve ortaya çıkarttığı çalışmanın beğenilmesi durumunda esas çalışma artık başlıyor. Diğer detaylar bu sürecin ardından kendiliğinden işliyor. Bünyesinde freelance Seslendirme sanatçıları ve Prodüksiyon şirketleri  bulunduran sayfamız bu alanda talepleri karşılayabiliyor. Dolayısıyla dizi senaryosu sayfamızdan komple bir çalışma için siparişlerde bulunabilirsiniz. Sıra Dışı, Heyecanlı, Fantastik, birçok değerli eserin çıkacağı sayfamızı mutlaka takipte kalınız. İletişim sayfamızdan bizlere gün içerisinde ulaşabilirsiniz

Saygılarımızla

dizisenaryosu.com

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara