İçeriğe geç
Ana sayfa » Eğitici Hikayeler

Eğitici Hikayeler

Didaktik ve her yönüyle çocukların iyi bir birey olmaları için onları en doğru şekilde yönlendiren eğitici hikayeler için doğru yerdesiniz. Elbette böyle önemli bir konuda eserleri kaleme alan yazarların çok dikkatli davranması gerekecektir. Dolayısıyla eserde çocukların aklında yanlış yer edinecek bir bilgi kesinlikle olmamalıdır. Bu çerçevede eserlerini son derece titizlikle hazırlayan sayfamızdan dilerseniz özgün eserleri sizlerde sipariş verebilirsiniz. Tabi yazarımıza hangi konseptte bir eser talep ettiğiniz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmanız son derece yararlı olacaktır.

Eğitici Hikaye Önce Yazarın Hayal Dünyasında Şekilleniyor

Hangi açıdan bakarsak bakalım öncelikle yazarın hayal dünyasında şekillenen eğitici hikaye yazım aşamasında hassas bir çalışma gerektiriyor. Tabi bunun yanı sıra gerek betimlemeler yoluyla gerekse çağrışım yaptıracak pek çok detay eserde yer alıyor. Bunun yanı sıra eserler, çocuklarımız açısından birer yol gösterici olacağından üzerinde düşünülerek hazırlanması şarttır. Eğitici hikayeler dışında animasyon senaryosu veya çocuk tiyatro senaryosu taleplerinizi sayfamızdan  karşılayabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Elbette tamamen özgün ve hiç bir yerde yayınlanmamış bu eserleri iki yöntemle edinebiliyorsunuz. Bunlardan ilki; telif hakları tamamen sizde kalacak şekilde bir anlaşma yoludur. Bunun dışında yazarımızın haklarının sizinle birlikte korunduğu ikinci yöntemle bu özgün eserlere ulaşabilirsiniz.

Didaktik Hikayeler Çocukların Hayal Dünyasına Ulaşabilmelidir

Çocukların içerisinde bulunduğu hayal dünyasının yetişkinlere göre çok daha sade ve basittir. Bu nedenle çocukların her şeyi kabul edebilen bir yapıda olduğu hepimizin malumudur. Dolayısıyla didaktik hikayeler onların bu sadelikleri içerisinde kendisine kalıcı bir yer edinecektir diyebiliriz. Tabi aynı zamanda çok önemli bir fonksiyonu yerine getirirler. Örneğin ülke sevgisi veya aile bağları bu bağlamda iki iyi örnek olacaktır. Çocukların  bilinçli bir bakış açısı yakalayabilmesine olanak sağlayan eserleri senarist yazarımızdan talep edebilirsiniz. Bunun için iletişim seçeneklerimizin günün her saatinde açık olduğunu bilmenizi istiyoruz. İster internet alanında ister bireysel yayıncılık için özgün şekilde hazırlanan eserler için doğru yerdesiniz. Her yönüyle eğitici hikayeler www.dizisenaryosu.com adresimizden alınır. Telefonlarınızı bekliyoruz. Esen kalınız.

Etiketler:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara