İçeriğe geç
Ana sayfa » En İyi Özgün Senaryo

En İyi Özgün Senaryo

En iyi özgün senaryo

Eğer daha önce hiçbir alanda yayınlanmamış ve henüz deşifre olmamış en iyi özgün senaryo çerçevesinde bir arayışınız varsa sayfamız isabetli bir tercih olacaktır. Çünkü senarist yazarımız tamamen sizlerden gelecek yönergeler doğrultusunda bir eser kaleme alıyor. Dolayısıyla sizin oto kontrolünüzde yazılan bir eserin başka bir yerde yayınlanmış olma şansı zaten bulunmuyor.  Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızın senaryo yazarı ile görüşmek ve çalışma ile ilgili ön görüşmeyi yapmak olacaktır. Daha sonra eser yazım aşamasına geçiliyor ve ana şablon üzerinde konsensüs sağlanması durumunda bu kez direkt olarak film ekibinin yararlanacağı bir formatta senaryo çalışması devam ediyor.

Özgün Senaryolar İçin Sayfamız Doğru Tercih

Elbette kaleme alınan özgün senaryolar için belirleyici rolü üstlendiği için tür seçiminde de sizin talepleriniz doğrultusunda bir tercih yapılıyor. Örneğin kısa film çalışması için bir dram türünde proje talep edebilirsiniz veya komedi türünde internet dizisi şeklinde özgün bir senaryo talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfamızdan animasyon reklam senaryosu veya belgesel senaryoları talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. İsterseniz şimdi de kısaca eser teslim koşullarını aktarmaya çalışalım. Eser yazımına geçildikten sonra dilerseniz bölümler halinde bir teslim söz konusu olabilmektedir.

Senaryo Üç Bölümde Teslim Ediliyor

Dolayısıyla ücretlendirmenin bütün bir proje üzerinden değil sadece bölüm üzerinden olduğunu ifade edebiliriz. Sözgelimi komedi türünde yazılacak özgün senaryo şeklinde bir talebiniz olması durumunda süre bakımından senaryo 3 eşit parçaya ayrılıyor. Daha sonra yazım sürecinin teslim edilen her bir bölümü için ücretlendirme yapılmaktadır. Bu tarz bir yaklaşım objektif olarak lehinize bir durum oluşturuyor diyebiliriz. Lütfen unutmayınız en iyi özgün senaryo web sayfamızdan alınır. Senarist yazarımız ile iletişim kurmak için linkten yararlanabilirsiniz. Muhteşem eserler de buluşmak dileğiyle hoşçakalınız.

Etiketler:

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara