İçeriğe geç
Ana sayfa » En İyi Senarist

En İyi Senarist

En iyi Senaryo

En İyi SenaristVizyona dönüşen her yapım bildiğiniz gibi bir senaryo neticesinde ortaya çıkıyor. Tabii o günün şartlarında en iyi senarist ile çalışmak herkesin ortak arzusudur. Eğer sizinde bir projeniz varsa ve bu yönde bir arayış içerisinde iseniz web sayfamız sizlere bu anlamda profesyonel destek sağlamak üzere kuruldu. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden Senarist yazarımıza ulaşmak olacaktır. Yapılacak ön görüşme sonrasında eserin yazım koşulları netleşecek kaleme alınmaya başlayacaktır. İsterseniz şimdi eserin oluşumu ve süreç hakkında sizleri bilgilendirelim. Senaryo yazarımız ile yapacağınız ön görüşme esnasında nasıl ve hangi türde bir eser kaleme alınması gerektiği hakkında konsensüs sağlıyorsunuz.

Film Senaryosu Konusunda Yazarımız Sizi Mutlaka Yönlendirecektir

Anlaşmanın hemen ardından talep ettiğiniz film senaryosu sizlerden gelecek yönergeler doğrultusunda kaleme alınmaya başlıyor. Elbette projede kaç oyuncunun yer alacağı dekor, sahne, ışık ve set harcamalarının dikkate alınacağı bir senaryo kaleme pekâlâ alınabilir. Çünkü sonuçta senaryoda yazılan her sahne belirli bir maliyet gerektireceğinden eserin yazımı yapımcının mali durumu gözetilerek kaleme alınabilir. Dolayısıyla en iyi senarist arayışınızda bu kriterlerin sağlanmasına gerektiğini hemen ifade edelim. Ayrıca bu tür eserler ülkemizde 5846 sayılı yasa çerçevesinde denetime alındığından yazarımız ile telif hakları konusunda da mutlaka görüş birliğine varacağınızı düşünüyoruz.

Kısa Film Senaryoları Hazırlıyoruz

Bugün için bir hayli popüler olan ve uzun metrajlı prodüksiyonlar kadar maliyet gerektirmeyen kısa filmler elbette profesyonel şartlarda hazırlandığında uluslararası başarılara rahatlıkla imza atılabiliyor. Web sayfamızdan kısa film senaryoları talep edebilir, hatta senaryo yazımının bitmesinin ardından ve eseri teslim aldıktan sonra adınıza tescil ettirdiğinizde artık sponsor arayışına bile çıkabiliyorsunuz. Dolayısıyla özellikle amatör bir ruhla ortaya güzel bir şeyler çıkarmak istiyorsanız web sayfanızın profesyonel desteğinden mutlaka yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanı sıra web sayfamızdan tiyatro metinleri (tamamen özgün ve hiçbir yerde sahnelenmemiş) , belgesel seslendirme metni, animasyon Senaryoları, reklam metinleri veya çizgi film senaryoları talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Senarist yazarımıza sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden ulaşabilir ve muhteşem bir esere birlikte imza atabilirsiniz. Umuyoruz ki en iyi senarist arayışınıza sayfamızda ulaşırsınız. Muhteşem yerlerde buluşmak dileğiyle hoşça kalın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara