İçeriğe geç
Ana sayfa » Eski Hikayeler

Eski Hikayeler

Eski Hikayeler

Evet, eski ve yakın tarihimize ışık tutan o eski hikayeler  elbette ki asla unutulmaz. Çünkü hepimiz onlarla büyüdük ve onların varlığı bizim için bir çok anlam ifade ediyor. Tabi ki bu eserleri yeniden kaleme almaya başlayan dizi senaryosu ekibimiz son derece dikkatli bir yazım süreci sonunda sizlere bu eserleri takdim ediyor. Sözgelimi aile bağları, evrensel değerler, çevre ve hayvan sevgisi gibi mesajların aktarıldığı bu eserlerde çocuklara doğru hitapla yaklaşım gerekiyor. Dolayısıyla dizi senaryosu ekibimizden bu çerçevede özgün eserleri her zaman talep edebilir ve yeniden yazılmak üzere siparişler verebileceğinizi gururla ifade etmek istiyoruz.

Eski Hikaye Tadında Yeni Hikayeler

Hepimizin bildiği “Bir varmış bir yokmuş” ile başlayan eski hikaye tadında yeni hikayeler sayfamızda  yeniden hayat buluyor. Dilerseniz bu noktada senarist yazarımız tarafından kaleme alınan ve  didaktik olarak hazırlanan eserler hakkında bir kaç detayı sizlerle paylaşalım. Öncelikle eserin yayınlanacağı mecra hakkında yazarımızı bilgilendirmeniz gerektiğini hemen belirtmiş olalım. Örneğin bir youtube paylaşımı çerçevesinde bu eseri talep ediyorsanız mutlaka bu ayrıntıları yazarımıza aktarmayı lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra interaktif bir tiyatro senaryosu veya animasyon senaryosu arayışınız varsa tüm bu detaylar yazarımız için önemlidir. Çünkü eser bu çerçevede oluşacaktır ve sonradan revizyonlara bu sayede ihtiyaç duyulmayacaktır.

Kısa Hikayeler Daha Fazla İlgi Görüyor

Tabi hangi alanda yayıncı olursanız olun her yayını dikkatli bir şekilde işlemek gerekiyor. Özellikle kısa hikayeler bu anlamda talep bakımından açık ara önde diyebiliriz. Bunun sebebi ise bugün için dijital paylaşımların biraz daha etkin şekilde kullanılması ve izleyicinin uzun yapıtlarla bunalmasının önüne geçmektir. Konuyla ilgili daha fazla detay almak ve taleplerinizi iletmek için iletişim formundan yararlanabileceğinizi ayrıca hatırlatalım. Bunun yanı sıra Web sayfamızdan eski hikayeler dışında editoryal hizmetlerde alabilir, hatta yazmış olduğunuz bir kitabın senaryo yazarı tarafından dönüştürülmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca yine sayfamız üzerinden dizi senaryosu, kısa film senaryosu, çocuk romanı, sunum yazısı ve belgesel senaryoları için destek alabilirsiniz. İletişim seçeneklerimiz üzerinden ileteceğiniz mesajlara en kısa zamanda geri dönüş sağladığımızı anti parantez belirtmiş olalım. Esen kalınız.

Etiketler:
Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara