İçeriğe geç
Ana sayfa » Fabl Hikaye

Fabl Hikaye

fabl hikaye

pofudukGeçmişten günümüze ve oradan geleceğe uzanan masal ve hikayeler bir bakıma kadim insanlık tarihinin belgeleri sayılıyor. Fabl hikaye olarak adlandırılan hayvanların birbirleri ve insanlarla konuştuğu tarzda yazılmış hikayeler aktarımda yer alırlar. Dizi senaryosu ekibi olarak özgün fabl hikayeler kaleme aldığımızı hemen belirtelim. Hikayeler dışında animasyon senaryosu veya interaktif oyun senaryosu gibi çalışmaları talep edebilirsiniz.  Tamamen özgün senaryolara ulaşabileceğiniz web sayfamız senarist anlamında projelere katkı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Fabl Nedir?

Fabl hikayelerde bir olaydan yola çıkılarak benzetmeler yapılıyor ve hikaye üzerinden mesajlar aktarılıyor. Dolayısıyla fabl nedir? Sorusuna yanıt aramak gerekir. Bu çalışmada hayvanlar veya bitkiler tarafından daha çok çocuklara iyi, kötü, doğru veya yanlış kavramları aktarılmaya çalışılıyor. Aynı zamanda iyi bir kişiliğin nasıl olması gerektiğinin tariflendiği ve günlük yaşamda gerçekleştirdiğimiz bir davranışın nelere sebep olabileceği gibi birçok mesaj yine bu hikayelerin ana temasını oluşturur. Bu hikayelerde kurnaz, saf, iyi niyetli kişiliklere atıflarda bulunulur.  Dilerseniz şimdi de çalışmanın diğer detayları hakkında sizleri bilgilendirelim.

Fabl Hikayeler Çocuklar Tarafından Çabuk Benimseniyor

Elbette bu süreçte siparişi geçecek yayıncı hikayede yer verilmesini istediği mesajları yazarımıza aktarmalıdır. Anlaşma akabinde kaleme alınmaya başlayan fabl hikayeler artık yavaş yavaş kendini göstermeye başlıyor. Bunun yanı sıra yazılan esere iki şekilde sahip olabilirsiniz. İlk yöntem yazarın telif hakkından feragat ettiği ve eserin tüm hakları ile size geçtiği yöntemdir. İkinci yöntemde yazarımızın da eserde sizlerle birlikte hakkının korunduğu bir yol izlenmektedir. Tabi bu yöntem, yazarımız ve sizin aranızdaki anlaşmaya bağlı olarak gelişecektir. Sonuçta nihai karar sizlerindir.

Fabl Hikaye

Çizgi film senaryosu yazımızı okumak için resme tıklayabilirsiniz.

Özgün Masallar Sayfamızdan Temin Edilebilir

İster bir prodüksiyon şirketi veya internet yayıncısı, her zaman sayfamızdan özgün masallar sipariş verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Ayrıca direkt yazarımız ile irtibat kuracağınızdan zaman kaybı söz konusu olmadan projenize start verebilirsiniz. Birbirinden yararlı ve öğretici fabl hikaye projelerinde çalışmak dileğiyle Dizi senaryosu ekibimiz sanatseverlere başarılar diler. Esen kalınız.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara