İçeriğe geç
Ana sayfa » Hayat Devam Ediyor

Hayat Devam Ediyor

hayat devam ediyor

Hayat devam ediyor, Halime Özoğlu Temel imzalı kitap

“MERHABALAR…
ŞÜKÜR VE TEŞEKKÜRLER…
Ne büyük mutluluk sevdiklerinizin, dostlarınızın, arkadaşlarınızın ve değerli okurlarınızın hayatta olup sizinle olması…
Aslında tanıdık tanımadık tüm insanlığın ve diğer canlıların ayağına taş değmemesi, tok olmaları, sırtlarının pek olması ve yüzlerinin gülmesi en büyük temennim. Ne yazık ki pek öyle de olmuyor ya da bir başka deyişle hayat her zaman aynı davranmıyor bizlere. Kâinatın yaratılışına ters çünkü. Kâinat denge içinde devinir.
Edebiyat da her zaman için tarihten beslenmiştir. Hemen her yazarın içinde bulunduğu dönemden ilham alarak yazılarını kaleme aldığı gibi ben de şahitlik ettiğim döneme kanıt niteliğinde küçük de olsa bir eser bırakmak istedim.
Hiçbir zorluk, bedel ödemeksizin aşılmaz. Ya da umut etmeden daha mutlu bir yaşam sürülmez. Bu nedenle sizler de pandemiye rağmen bir an olsun nefes almak, bu sürecin yaşattığı olumsuzlukları fırsata çevirmek ve optimum düzeyde bir moral ve motivasyona sahip olmak istiyorsanız bu kitabı okumakta vakit kaybetmeyin.
Keyifli okumalar dilerim…”

Halime Özoğlu Temel

Yaşamdan kesitler moral motivasyon desteğini bu harika romanda bulacaksınız. Yazarımızdan kitabı imzalı şekilde adresinize göndermesini isteyebilirsiniz. Hemen alt taraftaki basit formu doldurmanız yeterli olacaktır. Yazarımız istediğiniz kitabı kargo yoluyla sizlere ulaştırıyor. Yazarın tüm kitaplarını linkten inceleyebilirsiniz. İyi okumalar

Birden fazla sayıda kitap adı yazabilirsiniz
Kitaplarınızın gönderileceği adres

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara