İçeriğe geç
Ana sayfa » Hazır Senaryo Satın Alabilirsiniz

Hazır Senaryo Satın Alabilirsiniz

Basit Kısa Film Senaryoları

Dizi Film SenaryolarıUnutulmaz eserler yazmak ve bunların beyaz perdede hayat bulması eserin nesilden nesile aktarılarak ölümsüzleşmesini sağlıyor. Binlerce televizyon ve radyonun yayın yaptığı günümüz şartlarında hazır senaryo kullanarak eserlerin kitlelere iletilmesi mümkündür. Eğer sizlerde bu tarz bir arayış içerisindeyseniz sayfamızın senarist yazarından projeniz için eser talep edebilirsiniz. Elbette bu tarz bir çalışmada senaristin yeteneği  kadar, yapımcı firma ile eserde rol alacak oyuncuların performansı başarıyı etkileyecektir. Dolayısıyla bir ekip ruhunun yakalanması bu noktada en önemli faktör diyebiliriz.

Hazır Senaryo Kullanmak Büyük Avantaj

Sizlerden gelecek siparişleri dikkate alan bir işleyişi bulunan sayfamızın senaryo yazarı taslak eserleri kaleme almaktadır. Tabii bu noktada talebin bir yapımcı firmadan mı, bir yoksa bir televizyon programı veya bir radyo kanalından mı? Geldiğinin belirtilmesi büyük önem taşıyor. Çünkü yayın anlayışının tam olarak kavranabilmesini sizlerden gelecek bu bilgiler sağlayacaktır. Her iki anlamda da hazır senaryo kullanılma şansı vardır ve taslak çalışma hızla siparişi veren kuruluşlar teslim ediliyor diyebiliriz.

Kısa Film Senaryoları Talebinizi Sitemizden Karşılayabilirsiniz

Bugün için YouTube veya Facebook platformlarından bile kısa film yayınları yapılabilmekte birçok kişi tarafından izlenebilmektedir. Dolayısıyla kısa film senaryoları için neredeyse her alanda ihtiyaç bulunduğu rahatlıkla ifade edebiliriz. İster bir kuruluş veya bireysel bir yayıncı sitemizden daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış %100 özgün eserleri satın alabilirsiniz. Ayrıca telifli veya telifsiz şekilde 2 satın alma yöntemini de tercih edebilirsiniz. Tabi ki izleyicinin ilgisini çekmek burada başarının anahtarını elinde bulunduruyor.  Üstelik milyonlarca yayıncı bu amaç için çabalıyor. Bu mecrada yenilikçi fikirleri ile farkındalık yaratma amacını taşıyan sayfamız alışılagelmiş anlayışları bir kenara bırakmaya kararlıdır. Dolayısıyla acaba reyting alabilir miyim gibi endişelerden uzak, daha çok eserin kalitesinin ön planda tutulduğu bir anlayışa sahip bir sayfa olmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle kendi konseptimizde önemli bir açığı kapatacağımızı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra dizisenaryosu.com öncelikle etik kurallar çerçevesinde hareket eder. Ayrıca sayfamız milli ve manevi değerlere saygılı olduğu kadar yasal prosedüre uygun eserler kaleme alıyor.

Hazır Senaryo Satış Süreci

Dilerseniz bu noktada hazır veya sipariş üzerine senaryo nasıl satın alacağınız? Noktasında sizleri bilgilendirelim. Yazar ve firma arasında bir konsensüs sağlandıktan sonra talepler doğrultusunda gerçek çalışmaya dönüştürülüyor. Elbette bu belirli bir zaman alacaktır, sonuçta ortaya bir sanat eseri çıkarılmaktadır.  Eğer telifsiz bir anlaşma söz konusu ise yazar adına tescil yapılmadan eser teslim ediliyor. Dolayısıyla telifsiz bir çalışmayı talep eden kendi adına istediği zaman tescil ettirebilmektedir. Ancak bunun tam tersi; yazarın telif haklarının saklı kaldığı bir anlaşmada yazarın haklarının korunması da şarttır. Dolayısıyla çalışma sonunda yazarın ve talep eden adına tescillenen eser artık satışa hazır hale geliyor. Daha sonra süreç çalışmanın toplam fiyatı ve teslimat şartlarına göre devam ediyor.

Senaryo Fiyatları Her Zaman Makul Düzeyde Tutulmaktadır

Telifli veya telifsiz tüm eserler alıcıların bütçeleri göz önünde bulundurularak makul düzeyde tutulduğunu hemen belirtelim. Dolayısıyla sunmuş olduğumuz senaryo fiyatları sizlere cazip gelecektir. Ancak eser fiyatların sizlere mutlaka cazip geleceğinden eminiz. Ayrıca kaleme alınıp yasal tescil işlemleri gerçekleştirilen birbirinden muhteşem yeni eserleri www.dizisenaryosu.com adresimiz üzerinden sizlere duyuracağımız için, sitemizi  yakın takibe almayı unutmayınız. Hazır senaryo dışında  tiyatro senaryosu ve sinema senaryosu eserlerinin yazılacağı sitemizden memnun kalacaksınız. Ayrıca  çocuk romanları ve çocuk hikayeleri sipariş verebileceğiniz sayfamızda bulunan iletişim seçeneklerinden senarist yazarımıza ulaşabilirsiniz. Akıllarda ve gönüllerde kalacak muhteşem eserlerde buluşmak üzere. Esen kalınız.

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara