İçeriğe geç
Ana sayfa » Hikaye Kitabı Yazarları

Hikaye Kitabı Yazarları

Masal Kitabı Yazarları

Hikaye Yazarı

Geçmişten günümüze uzanan bütün tarihi gelişim aslında yazarların anlatımlarının elimize ulaştığı metinlerden ibarettir. Bu algoritma içerisinde hikaye kitabı yazarları elbette ayrı bir statüye ve öneme sahiptir. Efsanelerle gerçeğin bir arada işlendiği bu hikayeler bazen tamamen yazarın hayal dünyasında şekillenebiliyor. Ancak hangi metot uygulanırsa uygulansın hikayeler de mutlaka ilgi çekici ve bir takım derslerin çıkarılmasını gerektiren mesajlar ön planda tutulur. Önemli derecede bilgi birikimi ve deneyime sahip hikaye yazarımız tarafından kaleme alınan özgün eserlerin satışının yapıldığı sayfamızın bu anlamda çok önemli bir açığı kapatmayı hedefliyor. Dolayısıyla özgün hikayeler ve masallara web sayfamızdan ulaşabilir hatta kendi konseptinize uygun bir eseri yeniden kaleme alınmak üzere sipariş verebilirsiniz.

Özgün Bir Hikaye Arıyorsanız Doğru Sayfadasınız

Bunların dışında senaryo çalışmaları bulunan sayfamız özgün bir hikaye arayışı içerisinde olanlar için çok kısa zamanda önemli bir kaynak haline geldi. Kısa film, belgesel veya çocuklara yönelik olarak interaktif animasyon senaryolarının yanı sıra tiyatro senaryoları ve dizi senaryosu konseptinde geniş bir kesime hitap eden web sayfamızı ilgilenenlerin sık kullanılanlar listesine almasını mutlaka öneriyoruz. Her yönüyle değer ifade eden çocuk hikayeleri, masalları veya özgün senaryo ihtiyacınız varsa çok doğru bir sayfada olduğunuzu hemen belirtelim. Aynı zamanda video anlatımlarına dönüştürülmek üzere yine sayfamızdan metin yazarlığı ya da reklam yazarlığı kapsamında yararlanabileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek istiyoruz. Dolayısıyla sayfamız sadece  Hikaye kitabı yazarları anlamında değil bir çok yönden farklı çalışmalara imza atacak bir konseptte çalışmalarını sürdürüyor diyebiliriz.

Fabl Hikayeler İçin Lütfen İletişim Kurunuz

Sipariş sürecinin nasıl işlediği konusuna gelince; sözgelimi talebiniz fabl hikayeler veya senaryo yönünde gelişecek ise öncelikle bu konuların detaylarını yazarımıza tam olarak aktarmanız gerecektir. Dolayısıyla sipariş sürecinin en önemli aşamasını bu bilgilendirme ve yönlendirme oluşturuyor diyebiliriz. Sonuçta talep edenin isteklerinin işleneceği bu eser gerekli yönlendirme olmadan sağlıksız bir yönde ilerleyeceğinden sonrasında çok sayıda revizyon riski bulunuyor. Fiyat ve diğer ayrıntılarla ilgili olarak iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda direkt olarak yazarımız ile görüşüp anlaşarak hızlı bir süreç sonrasında eser hemen yazılmaya başlıyor. Yine yazarımız ile yapacağınız anlaşma çerçevesinde telifli veya telifsiz olmak üzere bu eserleri nasıl sahipleneceğiniz noktasında bilgilendirmenin ardından artık eserin yazılmasını beklemek kalıyor diyebiliriz.

Eser Size Ulaştığı Andan İtibaren Kontrol Aşamasına Geçiyorsunuz

Eserin size teslim edilmesinin ardından özgünlük kontrollerini en kısa sürede yapmanız ve kendi adınıza tescil işlemlerini gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü teslim edilen özgün bir eserin çalınma veya kopyalanma riski her zaman bulunur. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Dizi senaryosu ekibi tarafından size teslim edilmiş ve sizin tarafınızdan özgünlüğüne emin olunan bir eserin artık tüm sorumluluğu size geçmiş oluyor. Dizi senaryosu ekibimiz asla satışını gerçekleştirdiği bir eseri kimseye referans yazısı olarak sunmaz ve bu konularda çok titizdir. Siz eseri yayınlasanız bile sizlerden habersiz hiçbir şekilde bu eserler kimseyle paylaşılmamaktadır.

Eseri Yayınlanana Kadar Hiç Kimseyle Kontrol Amaçlı Bile Olsa Paylaşmayınız

Dolayısıyla eseri teslim alan bireysel veya kurumsal alıcıların bu konuda çok hassas davranmaları, hiçbir şekilde sosyal paylaşım sistemlerinde eseri yayınlamamaları (bilinçli olarak yapılan yayınlar hariç) gerekiyor. Çünkü dijital olarak arama motorları tarafından eser ilk yayınlayana aittir. Dolayısıyla orijinallik prensibi ile hareket söz konusudur. Bunun yanı sıra özgün olarak teslim edilen eser hızlı bir şekilde satın alan kişi tarafından kendi adına tescil edilmelidir. Lütfen sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden sizleri bilgilendirebilmemiz için irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Gerekli görüşmeler sonrasında hikaye kitabı yazarları arayışınıza  senarist yazarımız ile anlaşma sonrasında son vereceğinize eminiz. Muhteşem eserlerde görüşmek üzere, esenlikler diliyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara