İçeriğe geç
Ana sayfa » İnteraktif Film

İnteraktif Film

İnteraktif Film

İnteraktif filmSesli, yazılı ve görsel  sunumlar bugün için kitle iletişiminin sağlanabilmesinde hayati bir rol oynuyor. Tabii interaktif film gibi özellikle çocuklar üzerinde müthiş etkilere sahip yapımlar, aynı zamanda eğitim ve öğretimin önemli bir basamağını çoktan oluşturmaya başladı bile. Dolayısıyla ister bir prodüksiyon şirketi olun veya bireysel anlamda bir tiyatro grubu, yollarınız mutlaka interaktif oyunlar ile bir şekilde buluşacaktır. Bu çerçevede web sayfamızdan interaktif animasyon senaryoları, tiyatro oyunları ve daha birçok alanda eser talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış, tamamen sizlerin talebine göre şekillenecek %10 özgün çalışmalar için sayfamızdan yararlanmanızı mutlaka öneriyoruz. Çünkü alıntı bir eseri projeye yansıtmanız ilerleyen dönemlerde telif hakkı gibi birçok konuyla ilgilenmenizi gerektirir. Eğer sizlerde özgün ve ilgi çekici bir çalışma arayışı içerisindeyseniz? Bizimle iletişim kurmanız aradığınız eseri bulmanız için yeterli olacaktır.

İnteraktif Oyunlar Konu Başlıklarına Göre Biçimleniyor

Elbette hazırlanacak interaktif filmin konu başlıkları sizin tarafınızdan belirlenirse çok daha isabetli olur. Çünkü bu sayede hızlı bir çalışma gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Ancak eğer elinizde hazır konu başlıkları yok ise bu konuda yazarımız ile bilgi alışverişinde bulunarak birlikte tespitler yapmanız da pekâlâ mümkündür. Bilindiği gibi interaktif oyunlar çocukla iletişim kurmanın en etkili yolu ve bunu en verimli şekilde kullanmak gerekiyor. Bu nedenle interaktif film senaryosu hazırlanma aşamasında bir sonraki aşama olan seslendirme için alt yapı oluşturulması da gerekecektir.  Bunun yanı sıra çalışmanın ana temasını oluşturan seyircinin gösterime aktif bir şekilde dâhil edilmesi mutlaka sağlanmak zorunda. Aksi takdirde çalışma interaktif özelliğini kaybetmiş olur.

İnteraktif Oyun  İçin Bizimle İletişim Kurmanız Yeterli Olacaktır

Tabi interaktif oyun çalışmalarında seyirciye sorulacak sorular ve karşılaşılması muhtemel cevapların özellikle yazar tarafından çok iyi analiz edilmesi şarttır. Bu durumda eseri talep eden firmanın seyirci ile etkileşimde yaşadığı tecrübeleri yazarımıza aktarmasında büyük yarar bulunuyor. Örneğin animasyon karakterleri tarafından çocuklara yönelik sorulan bir soruya çok yoğun bir katılım yaşanmış olması yazarımız açısından yönlendirici olacak ve mutlaka çalışmaya dâhil edilecektir. Bunun dışında özgün hikaye ve masal, ya da oyun senaryosu gibi taleplerinizin yine dizi senaryosu ekibi tarafından karşılanabileceğini anti parantez belirtelim. Sipariş vermek isterseniz; yazarımıza ait telefon numarası iletişim bölümünde yer alıyor, ayrıca e posta adresimiz üzerinden de yine bizlere ulaşabilirsiniz. İnteraktif film projelerinizde yer almaktan büyük mutluluk duyacak dizi senaryosu senaryo yazarlarından oluşan ekimiz tüm bireysel ve kurumsal tasarımcılara projelerinde başarılar diler. Esen kalınız.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara