İçeriğe geç
Ana sayfa » İnteraktif Oyun Senaryosu

İnteraktif Oyun Senaryosu

İnteraktif Oyun Senaryosu

İnteraktif Filmİzleyenin bire bir anlatıma dahil olduğu  interaktif oyun senaryosu  genellikle  okul etkinliklerinde eğitici ve öğretici bir rol  üstleniyor. Özellikle çocukların işlenen konuyu çok daha iyi algılamalarını sağlayan bu tür oyunlar günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çocuklar üzerinde olumlu etkiler gösterdiği bilimsel verilerle kanıtlanmış interaktif oyunlar toplum yaşamına başarılı bir şekilde entegre olmalarına yardımcı oluyor. Ağırlıklı olarak dijital anlamda animasyon gösterimleri  ve  tiyatro sunumlarında kullanılan bu yöntem oldukça etkili bir iletişim kurulmasının en iyi yollarından biridir diyebiliriz.

Dizi Senaryosu Ekibimiz Sizler İçin İnteraktif Oyun Yazıyor

Peki dizi senaryosu ekibimizin özgün şekilde interaktif oyun yazdığını ve bu bağlamda hizmetler ürettiğini biliyor muydunuz? Yapımcı firmaların veya tiyatro guruplarının ihtiyaç duyduğu interaktif oyunları % 100 özgün biçimde sayfamızdan temin edebileceğiniz dizi senaryosu ekibimizin çalışmasının start alabilmesi için konu başlıklarını vermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca telif hakkı olmaksızın yazılan bu eserlerde çalışma sonunda tamamen size ait bir eser ortaya çıkıyor. Dolayısıyla bir prodüksiyon firması veya tiyatro grubu iseniz senarist yazarımız ile çalışmanızın çok büyük bir  avantaj olduğunu belirtmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İnteraktif Oyunlar Senaryo Desteğinde Şekilleniyor

Elbette interaktif oyunlar  güçlü bir senaryo, çalışmanın başarısını garantileyen en önemli etken olarak karşımıza çıkıyor. Dolayısıyla eğitim ve öğretimin görsel anlamda birleştiği bir çalışma interaktif oyun ile mümkün olur. Lütfen web sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden bizlere ulaşınız. Bunun yanı sıra talep etmeniz durumunda daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan memnuniyetle referanslar gösterebiliriz. Ayrıca yayıncılık alanında ihtiyaç duyulan özgün senaryo ve hikayelerin dışında sayfamızdan Reklam metni, Çocuk hikayeleri veya daha önce yazmış olduğunuz bir kitabınızın senaryoya dönüştürülmesini talep edebilirsiniz.

Animasyon Senaryosu Talep Edebilirsiniz

Geniş bir yelpazede yazarlık hizmetleri sunan dizi senaryosu.com aynı zamanda animasyon senaryosu taleplerinizi de karşılamaktadır. Dolayısıyla ister bir tiyatro grubu veya yapımcı şirket olun sayfamızda birçok alanda sizlerle çalışabileceğimizi gururla ifade etmek istiyoruz. İletişim seçeneklerimizde yer alan telefon numaramızı gün içerisinde arayabilir ve ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz. Dilerseniz e posta adresimize ya da iletişim formuna mesajınızı bırakabilirsiniz. (herkese açık yayınlanmaz, sadece admin tarafından görülür) size ulaşabileceğimiz bir irtibat bırakırsanız yine en kısa sürede sizlere dönüş sağlıyoruz. Başta interaktif oyun olmak üzere birçok muhteşem projede görüşmek dileğiyle. Esen kalın.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara