İçeriğe geç
Ana sayfa » İnteraktif Tiyatro

İnteraktif Tiyatro

İnteraktif Tiyatro

İştirak edenlerin direkt olarak mesajı algıladıkları interaktif tiyatro seyirci ile oyuncunun bir bütün halinde hareket etmesini sağlıyor. Özellikle eğitim ve öğretimde bu yaklaşımın müthiş faydaları olduğu bilimsel verilerle kanıtlanmış bir durum. Dolayısıyla son yıllarda artık bu tarz oyunlara daha sık rastlıyoruz. Dizi senaryosu ekibimizden dilerseniz hiçbir yerde sahnelenmemiş interaktif tiyatro senaryoları talep edebileceğinizi bu noktada belirtmiş olalım. Elbette bu tarz oyunların son derece hassas yaklaşımlarla kaleme alınması gerekiyor. Çünkü öncelikle bu eser yasal kuruluşlarca denetlendikten sonra sahnelenebiliyor, ikincisi ise çocukların ruh dünyalarına direkt etki ettiğinden bilinçsizce bir yaklaşım etik açıdan asla kabul edilemez bir durumdur.

İnteraktif Tiyatro

Senarist Yazarımız Sizlere Özgün Eseri Yeniden Yazabilir

Tabi güncel konuların çocukların algılayabileceği düzeyde anlatılmasını zorunlu olan interaktif oyunları özgün bir şekilde senarist yazarımızdan yeniden yazmak üzere talep edebilirsiniz. bu noktada kısa bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz, kuracağınız ilk irtibat bizzat yazarın kendisi ile olduğundan ilave kişiler üzerinden yürümeyen ve son derece hızlı ilerleyen bir süreç söz konusudur. Elbette yazarımız ile yapacağınız prensipte anlaşma sonrasında artık eser sizlerden gelecek konu başlıklarına göre şekillenmeye başlıyor diyebiliriz.

İnteraktif Senaryo İzleyicisine Konuyu Aktarabilmelidir

Öncelikle çocukların izleyeceği bir oyunda interaktif senaryo çalışmaları onların konuyu tam olarak anlatması gerekiyor. Aksi takdirde sadece Evet veya Hayır cevapları ile geçiştirilen bir interaktif senaryo anlayışının normal tiyatro gösterimlerinden hiçbir farkı kalmaz. Dolayısıyla böyle bir projede bilgilendirme & doğru mesaj aktarımı şarttır ve rahatlıkla olmazsa olmazdır denilebilir. Bunun yanı sıra özgün hikaye ve masal gibi eserleri sipariş verebileceğiniz sayfamız aynı zamanda animasyon film projeleri de üretmektedir. Ayrıca taktir edersiniz ki bir eserin yazılması, redaksiyon ve revizyon aşamaları dikkate alındığında belirli bir zaman alacağından interaktif tiyatro ve benzer çalışmalar için lütfen yeterli zaman dilimde haberleşelim.

Senarist

Siz Taleplerinizi Aktarın Dizi Senaryosu Ekimiz Onu Projeye Dönüştürsün

Lütfen geniş ve daha kapsamlı bilgi almak üzere bizleri arayınız. Sizleri cevaplamak üzere telefonlarımız ve diğer iletişim seçeneklerimiz sürekli açık tutulmaktadır. Dilerseniz iletişim bölümünde yer alan formu doldurarak daha detaylı bir paylaşımda bulunabilirsiniz. Başta interaktif tiyatro senaryoları olmak üzere, Belgesel senaryosu, özgün çocuk hikayeleri veya Klip Senaryosu çalışmalarınız için dizi senaryosu ekibimizden fiyat almayı unutmayınız. Fiyatların makul seviyelerde tutulduğunu anti parantez belirtmiş olalım. Hoşçakalınız.

Etiketler:
Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara