Kısa Reklam Filmi

Web sayfamızdan dilerseniz kısa reklam filmi talebinde bulunabilirsiniz. Dizi senaryosu ekibimiz sizler için basit fakat etkili reklam ve tanıtım filmleri hazırlıyor. Üstelik çok düşük ve makul fiyatlarla sizinde bir kısa tanıtım filminiz olabilir. Pek süreç nasıl işliyor, dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden oldukça kısa sürede hazırlanacak bir tanıtım filmi sürecini aktarmaya çalışalım. Öncelikle eğer sanatınızı veya yapmış olduğunuz bir hizmeti tanıtmak istiyorsanız projede kullanılacak görüntüleri ister cep telefonunuz ile ister profesyonel kamera ile kendiniz çekebilir ve bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu görüntüler haricinde faaliyet alanınız ile ilgili diğer vektörel, illüstrasyon görüntülerini bizler telif hakkı bulunmayan ücretsiz stok alanlarından temin ediyoruz. Sonrasında ortaya hızlı bir zaman dilimi içerisinde ister kişisel web sayfanızda ister, sosyal medya platformlarında paylaşabileceğiniz gayet şık bir çalışma çıkıyor.

Kısa Reklam Filmi

Reklam Filmi Fiyatları Sitemizde Gayet Makul Seviyede Tutuluyor

Elbette böyle bir çalışmada ilk akla gelen soruların başında reklam filmi fiyatları ne kadardır veya kısa bir tanıtım filmi için ne kadar maliyet gerekiyor gibi sorular geliyor.  Lütfen bu anlamda hiç endişeniz olmasın. Çünkü gerçekten çok makul bir fiyata bu projeyi hazırlıyoruz ve dilediğiniz zaman yeni bir çalışma  için her zaman sizlere iyi bir kaynak oluşturuyoruz. Tabi dijital teknolojilerin varlığı ile bugün için akıllı cep telefonları çok önemli bir işlevi yerine getiriyor. Dolayısıyla akıllı mobil cihazlardan rahatlıkla izlenebilen bir proje çok daha etkili bir etkileşim sağlıyor diyebiliriz.  Bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapalım. Özellikle instagram paylaşımları için kısa reklam filmi talebinde bulunacaksanız, bu çalışmanın 1 dakika, yani 60 saniyenin üzerinde olmaması gerekiyor. Dolayısıyla web sayfamız ile ilk kurduğunuz irtibatta çalışmanın hangi alanları hedeflediğini bizimle paylaşmanızı istirham ediyoruz. Bunun yanı sıra YouTube, Facebook veya Twitter gibi platformlarda  süre sınırlamaları pek fazla sorun olmadığından sizin belirlediğiniz sürede bir çalışma söz konusu olacaktır.

Seslendirme Metni

Kısa Tanıtım Filmi İçin Sayfamıza Günün Her Saatinde Ulaşabilirsiniz

Önemli bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Söz konusu kısa tanıtım filmi çalışmalarımızda aynı zamanda müzik alt yapısı ve seslendirme gibi diğer önemli unsurlarıda etkili şekilde kullanıyoruz.  Bir sıralama yapmak gerekirse; hazır veya sizden gelecek görüntüler eşliğinde Kurgu, Montaj, Seslendirme ve son olarak Müzik alt yapısı ilave edilen projeyi sizlere teslim ediyoruz diyebiliriz. Bunun dışında talep etmeniz durumunda prodüksiyon ve post prodüksiyon gerektiren bir proje çalışmada pekala mümkündür. Ayrıca sayfamızdan isterseniz, Tiyatro ve dizi senaryoları, Kısa film senaryosu, Animasyon senaryosu ve Seslendirme Metni talep edebileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Bu çerçevede kısa reklam filmi senaryosu ve  Masal – Hikaye tarzında diğer çalışmalar için Senarist yazarımızdan eser talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Dilerseniz hemen altta bulunan iletişim formuna Adınız, Soy adınız, Telefonunuz ve istediğiniz tanıtım filminin süresini yazın, biz sizi arayalım. Esen kalınız.

    × Whatsapptan yazın