İçeriğe geç
Ana sayfa » Kısa Reklam Filmi

Kısa Reklam Filmi

Kısa Reklam FilmiWeb sayfamızdan dilerseniz kısa reklam filmi talebinde bulunabilirsiniz. Dizi senaryosu ekibimiz sizler için basit fakat etkili reklam ve tanıtım filmleri hazırlıyor. Üstelik çok düşük ve makul fiyatlarla sizinde bir kısa tanıtım filminiz olabilir. Pek süreç nasıl işliyor ve nasıl bir yol izliyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden kısa sürede hazırlanacak bir tanıtım filmi sürecini aktarmaya çalışalım. Öncelikle eğer sanatınızı veya yapmış olduğunuz bir hizmeti tanıtmak istiyorsanız projede kullanılacak görüntüleri profesyonel kamera ile kendiniz çekebilirsiniz. Bu görüntüler haricinde diğer vektörel, illüstrasyon görüntülerini  ücretsiz stok sitelerden temin ediyoruz. Sonrasında ortaya hızlı bir zaman dilimi içerisinde istediğiniz platformda paylaşabileceğiniz gayet iyi bir çalışma çıkıyor.

Reklam Filmi Fiyatları Sitemizde Gayet Makul Seviyede Tutuluyor

Elbette böyle bir çalışmada ilk akla gelen soruların başında reklam filmi fiyatları ne kadardır veya kısa bir tanıtım filmi için ne kadar maliyet gerekiyor gibi sorular geliyor.  Lütfen bu anlamda hiç endişeniz olmasın. Çünkü gerçekten çok makul bir fiyata bu projeyi hazırlıyoruz. Üstelik dilediğiniz zaman yeni bir çalışma  için her zaman sizlere iyi bir kaynak oluşturuyoruz. Tabi dijital teknolojilerin varlığı ile bugün akıllı cep telefonları çok önemli bir işlevi yerine getiriyor. Dolayısıyla akıllı mobil cihazlardan rahatlıkla izlenebilen bir proje çok daha etkili bir etkileşim sağlıyor diyebiliriz.

İnstagram Paylaşımları İçin Kısa Reklam Senaryosu Hazırlıyoruz

Bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapalım. Özellikle instagram paylaşımları için çalışma talebinde bulunacaksanız, bu çalışmanın 1 dakika, yani 60 saniye olmasında yarar var. Dolayısıyla web sayfamız ile ilk kurduğunuz irtibatta çalışmanın hangi alanları hedeflediğini bizimle paylaşmanızı istirham ediyoruz. Bunun yanı sıra YouTube, Facebook veya Twitter gibi platformlarda  süre sınırlamaları sorun olmadığından sizin belirlediğiniz sürede bir çalışma yapabiliyoruz.

Seslendirme Metni

Kısa Tanıtım Filmi İçin Sayfamıza Günün Her Saatinde Ulaşabilirsiniz

Önemli bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Söz konusu kısa tanıtım filmi çalışmalarımızda aynı zamanda müzik alt yapısı ve seslendirme gibi unsurları etkili şekilde kullanıyoruz.  Bir sıralama yapmak gerekirse; hazır veya sizden gelecek görüntüler eşliğinde Kurgu, Montaj, Seslendirme ile çalışmanın büyük bölümü tamamlanıyor. Sonrasında Müzik alt yapısı ilave edilen projeyi sizlere teslim ediyoruz. Bunun dışında talep etmeniz durumunda prodüksiyon ve post prodüksiyon gerektiren bir proje çalışmada pekala mümkündür. Ayrıca sayfamızdan isterseniz, Tiyatro ve dizi senaryoları, Kısa film senaryosu, Animasyon senaryosu ve Seslendirme Metni talep edebileceğinizi büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz. Bu çerçevede kısa reklam filmi senaryosu ve  Masal – Hikaye tarzında diğer çalışmalar için Senarist yazarımızdan eser talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Dilerseniz hemen altta bulunan iletişim formuna Adınız, Soy adınız, Telefonunuz ve istediğiniz tanıtım filminin süresini yazın, biz sizi arayalım. Esen kalınız.

[contact-form-7 id=”1568″ title=”İletişim formu 1″]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara