İçeriğe geç
Ana sayfa » Masal Yazarları

Masal Yazarları

Masal YazarlarıHer ne kadar tarih kitapları kadim insanlık hakkında bizleri aydınlatsa da bu bilgilerin bir kısmı hikayeler ve masallar üzerinden günümüze ulaşmıştır. Bu anlamda geçmişte masal yazarları anlatımları sayesinde elimize ulaşan bilgiler oldukça değerli kabul edilirler. Örneğin Dede Korkut hikayeleri veya Nasrettin Hoca fıkraları. Bu eserler kültürümüzü çok daha iyi tanımamız açısından hazine değerinde bilgiler aktarmışlardır. Tabii keloğlan masalları veya Dünya klasiklerinden La Fontaine’den masallarını da unutmayalım. Bu noktada kısa bir hatırlatma yapalım. İnternet sayfanız veya kuruluşunuz için eski eserler tadında özgün masal talepleriniz için sayfamızdan yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, dizi senaryosu ekibimiz gerek dijital anlamda gerekse yayıncılık alanında ortaya çıkan özgün hikaye ve masal ihtiyaçlarını karşılamak üzere kuruldu.

Özgün Çocuk Hikayeleri Yazdırabilirsiniz

Tabi sayfamızdan aynı zamanda özgün çocuk hikayeleri ve masallar yazdırabileceğinizi bilmenizde yarar var. Bunun yanı tiyatro senaryoları, interaktif çocuk senaryosu, animasyon senaryosu, klip senaryosu ve benzeri çalışmalar için yine sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Bu noktada kısa bir hatırlatma yapalım Senaryo yazarı tarafından kaleme alınan bu eserleri sipariş verirken doğru bir yönlendirme yapmaya özen göstermenizin hayati bir önemi bulunuyor. Çünkü nihai hedeflemenizi mutlaka belirtmeniz çalışmanın verimliliği adına çok doğru bir karar olacaktır.

Masal Yazarı Hikayeye Zenginlik Katıyor

Yazarın aklında şekillenen ve hayal dünyasında kurguladığı olaylar, tavsiyeler ve davranış biçimleri aslında masal yazarı tarafından hikayenin zenginleştirilmesidir. Eğer sizlerin de bu çerçevede özgün masal talepleriniz varsa sayfamızdan bu eserleri sipariş üzerine yazdırabilirsiniz. Ayrıca telif hakları sizde kalmak  üzere satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları veya e-posta üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Özgün hikayeler ve masalların yanı sıra çizgi film senaryosu talep edebilirsiniz. Bunun dışında tiyatro senaryosu ve daha birçok çalışma gerçekleştiren sayfamızı yakından takip etmeyi unutmayınız. Çünkü artık her yeni yazılan eseri sayfamızdan duyuracağız ve sizler yeni eserlerden haberdar olacaksınız. Özgün masal yazarları arayışınıza artık bir son verebilirsiniz. Dizi senaryosu ekibi ve senarist yazarımız bu talebi profesyonel düzeyde karşılamaktan büyük mutluluk duyacaktır. Esenlikler dileriz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara