İçeriğe geç
Ana sayfa » Okul Öncesi Hikayeler ve Masallar

Okul Öncesi Hikayeler ve Masallar

Okul Öncesi Hikayeler

Okulla 6 yaşında  tanışıyoruz ve üniversite eğitimi de dâhil önümüzdeki yaklaşık 20 yıl sürecek bir serüven böylece başlamış oluyor. Dolayısıyla okul öncesi hikayeler ve masalların süslediği çocukluk dönemi bir bakıma bu amaca yönelik işleyişlerle çocukların hazırlanmasını gerektiren mesajları barındırmak durumunda. Dilerseniz dizi senaryosu ekibi olarak bizlerden okul öncesi hikayeler ve masalları özgün bir şekilde tekrar yazılmasını isteyebileceğinizi belirterek konumuza devam edelim

Okul Öncesi Hikayeler

Okul Öncesi Hikaye Yazarları Eserleri Dikkatli Oluşturmak Zorunda

Tabi henüz ruhsal gelişimini devam ettiren çocuklar söz konusu olduğunda elbette ki okul öncesi hikaye yazarları çok daha dikkatli davranmak zorundadır. Çünkü hikaye de aktarılacak her türlü bilgi çocukların zihinlerine kazınacak ve eğer yanlış bilgilendirme yapılırsa bunun telafisi mümkün olmayacaktır. Dolayısıyla özgün bir şekilde eserlerini kaleme alan yazarlara büyük iş düşüyor diyebiliriz. Hemen bu noktada senarist yazarımızın tüm bu kriterleri son derece hassas bir şekilde takip ettiğini vurgulamakta yarar görüyoruz. Bu nedenle sayfamızdan vereceğiniz özgün hikaye siparişlerinde Aile değerleri, Ülke Sevgisi, Çevre ve Doğa Bilinci, Topluma faydalı birey olabilmenin yollarının Doğru bir şekilde aktarıldığından emin olabilirsiniz.

Okul Öncesi Hikaye Kitapları Sayfamızda Hayat Bulmaktadır

Hiç kuşkusuz dijital teknolojinin en önemli avantajlarının başında yayıncılığa getirdiği esneklik geliyor. Dolayısıyla eskisi gibi bir hikayenin aktarılması için illa okul öncesi hikaye kitapları formatında baskıya alınmasına gerek duyulmayabiliyor. Tabii siparişi verilen bir hikayenin kitap formatına dönüştürülmesi de pekâlâ mümkündür. Burada karar verici olan siparişin sahibidir diyebiliriz. İsterseniz çok kısa bir şekilde hikaye sipariş sürecinin nasıl işlediğini aktaralım. Öncelikle hikaye yazarımız ile yapacağınız görüşmenin her iki taraf açısından da bağlayıcı olduğunu belirtelim. Bu nedenle ekibimizden sadece yazarımız ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Evrensel kriterler dışında kendi ve hassasiyetlerinizi de ilave ettiğiniz bu görüşme sonrasında artık çalışma start alabiliyor.

Kitap Bastırmak İstiyorum Noktasındaysanız İsterseniz Devreye Girebiliriz

Bugün için çok daha düşük bütçelerle kitap basılması mümkün olduğundan eğer talep ederseniz kitap bastırmak istiyorum noktasında devreye girebiliriz. Bu arada çok önemli bir hatırlatma daha yapalım. Özellikle değerli yazar arkadaşlarımızdan gelen bilgiler doğrultusunda pek çok yazarımızın sözleşmelerde yayıncı kuruluş tarafından açıkça haklarının ihlal edildiğini üzülerek duymaktayız. Bu nedenle aralarında okul öncesi hikaye yazarları ve senaryo yazarlarının da bulunduğu arkadaşlarımızdan talep gelmesi durumunda; sayfamız sözleşmeyi hukuki yönden inceleterek yazar arkadaşlarımızın mağduriyetini önüne geçmeyi de kendisine misyon olarak belirlemiştir. Lütfen başta senaryo yazarlığı hizmetleri olmak üzere özgün çocuk hikayeleri ve masal siparişleriniz için iletişim seçeneklerimiz üzerinden bizlere ulaşınız. Esenlikler diliyoruz.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara