İçeriğe geç
Ana sayfa » Oyun Senaryosu

Oyun Senaryosu

Oyun senaryosu

Başta tiyatrolarda kullanılmak üzere oyun senaryosu her türlü yayıncılık alanı için ihtiyaç duyulan bir çalışmaların başında geliyor. Web sayfamızdan daha önce hiç bir şekilde kullanılmamış ve sahnelenmemiş tamamen özgün eserleri satın alabileceğinizi biliyor muydunuz. Dizi senaryosu ekibimizin sizler için kaleme alacağı birbirinden muhteşem eserlere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden esere nasıl sahip olabileceğiniz hakkındaki detaylara geçelim. Öncelikle yazarımız ile birebir görüşerek talep ettiğiniz çalışmanın konseptini tam olarak aktarmanız gerekecektir. Her yönüyle sağlıklı bir çalışma açısından yazarımız ile yapacağınız görüşmeyi başlangıç sayabiliriz. Bu görüşme sonrasında ayrıntılar netleşmiş olacaktır.

Özgün Oyunlar Sizlere Prestij Kazandırır

Elbette daha önce binlerce kez sahnelenmiş eserler izleyici açısından değerlendirilmek durumundadır. Dolayısıyla özgün oyunlar onun sahneleyen grup açısından prestij kazandırır diyebiliriz. Artık farklı eserlerle tanışmak isteyen seyircinin bu talebi karşılanmak zorundadır diyebiliriz. İzleyicinin sonunu bildiği hatta ezberlediği yapıtlar yerine pekâlâ özgün eserler kullanılabilir. Tabi her grubun kendi konseptine uygun oyunların yazılması belirli bir zaman alacaktır. Dolayısıyla oyun senaryosu siparişlerinde bu durumun göz önünde bulundurulması gerekiyor. Dilerseniz şimdi sipariş verilen eser nasıl teslim ediliyor konularında sizleri aydınlatalım.

Özgün Senaryo Kısa Bir Sinopsis İle Başlıyor

Takdir edersiniz ki uzun soluklu bir deneme yazısı olmaz. Dolayısıyla özgün senaryo çalışması başlamadan önce senaryo yazarı tarafından çok kısa bir sinopsis kaleme alınarak sizlere takdim edilebilmektedir. Bu sinopsise bakarak bir fikir edinirsiniz ve  yazarımızın kalemini beğendiyseniz, çalışmamız start alır.  Elbette eser sizlere bölümler halinde sizlere teslim ediliyor. Ancak bu noktada çok önemli hatırlatma yapmakta yarar var. Dizi senaryosu ekibimizin %100 özgün bir şekilde teslim ettiği eserin  sorumluluğu tamamen size geçmiş oluyor.

Özgün Hikayeler Sahipleri Tarafından Korunmalıdır

Çünkü eser üçüncü şahıslarla paylaşıldığında çalınma veya başkası tarafından sahiplenme riski bulunmaktadır. Bu nedenle yazarımızın sizlere takdim ettiği eseri hiçbir platformda veya incelemesi için arkadaşınızla paylaşmamanız gerekiyor. Ayrıca sayfamızdan oyun senaryosu dışında özgün çocuk hikayeleri veya özgün masal siparişi verebileceğinizi hatırlatmış olalım. Bunun yanı sıra  klip senaryosu, animasyon senaryosu gibi çalışmaları da talep edebileceğinizi ifade etmek istiyoruz. Sayfamıza linkten ulaşabilirsiniz. Muhteşem eserlerde buluşmak dileğiyle, esen kalınız.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara