İçeriğe geç
Ana sayfa » Oyun Yazarı

Oyun Yazarı

Çocuklar İçin Masal ve Hikayeler

ÇOCUK MASALLARIİster tiyatro  sahnesi ister bir sinema  projesi olsun hepsi iyi bir senaryoya ihtiyaç duyar. Oyun yazarı tarafından kaleme alınan  bu eser bir bakıma oyuncunun ve  prodüksiyon şirketinin başarısını doğrudan etkiler. Bu  çerçevede sayfamız özgün oyun taleplerinin karşılanmasına yönelik bir konsept içerisinde kuruldu  ve bu alanda ortaya çıkan talepleri karşılamak üzere çalışmalarına start verdi. Şu ana kadar onlarca çalışmayı başarılı çalışmayı takdim eden dizisenaryosu.com halen sipariş üzerine birçok farklı formda oyunu kaleme almaktadır. Eğer sizler de özgün bir oyun arıyorsanız? Çok doğru bir yerdesiniz ve sayfamızdan profesyonel destek sağlayabilirsiniz. Üstelik bu eserler telifsiz şekilde kaleme alınacağı için eserin sahibi de doğal olarak sizler oluyorsunuz.

Özgün Hikayeler Oyun Yazarları İle Hayat Buluyor

Elbette yazılacak oyunun hitap edeceği kitle ve oyunda aktarılmasını istediğiniz  mesajları yazarımız ile mutlaka paylaşmanız gerekiyor. Bilindiği gibi oyun yazarları her biri kendine özgü bir tarzda çalışırlar. Dolayısıyla yazarımızdan kısa bir sinopsis çalışması  talep edebilir ve yazarımızın tarzını bu çalışma ile anlamak isteyebilirsiniz.  İçeriğinin sizin tarafınızdan anlaşılması sonrasında  esas çalışmaya geçilmektedir. Burada amaç beklentilerinizin karşılanacağı tarzda bir eserin ortaya çıkarılmasıdır. Bunun yanı sıra animasyon film projeleriniz için sayfamızdan animasyon senaryosu, kısa film senaryosu veya  özgün hikayeler  kaleme alınmasını isteyebilirsiniz.

Yazar İle Yapacağınız Görüşme Sonrasında Çalışma Başlıyor

Zaten yazar ile yapacağınız görüşmede aktarılacak ayrıntılar ve anlaşma  sağlanmış sağlanması, sürecin başlaması için yeterli olacaktır. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşınız. Sizleri  cevaplamak üzere iletişim seçeneklerimiz her zaman açık bulundurulmaktadır. Özgün eserleri kaleme alacak oyun yazarı arayışınıza artık bir son verebilirsiniz. Çünkü dizi senaryosu ekibi ve senarist yazarımız bunun için var. İletişim sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz. Birbirinden muhteşem eserler de buluşmak dileğiyle, hoşçakalın

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara