İçeriğe geç
Ana sayfa » Özgün Masallar

Özgün Masallar

Özgün Masallar

çizgi film senaryosu

Hikayeler, hiç kuşkusuz bizlere geçmişten gelen büyük kültür hazinesidir. Elbette özgün masallar ve hikayelerle şekillenen bu hazine geliştirilerek yarınlarımıza ulaşacak birer miras niteliğini taşıyor. Bu mirası en güzel şekilde gelecek nesillere taşımak öncelikle biz yazarlara düşüyor. Hepimizin bildiği gibi masal ve hikayeler çocukların hayal dünyalarında kalıcı etkiler bırakırlar. Dolayısıyla bu eserleri kaleme alırken çok dikkatli davranmak zorunda olmamız gerekiyor. Söz gelimi çevre bilincinin aşılanması, çocuğun doğayı ve canlıları sevmesi ilk etapta hedeflenmelidir. Bunun yanı sıra çocukların ailelerine veya içerisinde bulunduğu topluma faydalı olabilmesini sağlamak masalın önceliği olmak zorundadır. Dilerseniz sayfamızdan özgün çocuk hikayeleri ve masalları sipariş üzerine yazdırabileceğinizi  biliyor muydunuz. Evet, yanlış duymadınız sayfamız bu konseptte kuruldu ve eserlerini çoktan kaleme almaya başladı bile. Bunun için tek yapmanız gereken bizlerle irtibat kurmak olacaktır.

Özgün  Masal ve Hikaye Sipariş Verebilirsiniz

Elbette özgün şekilde hazırlanan eserlerin satışı gerçekleştiği için tamamen size ait bir esere dönüşüyor. Dolayısıyla sayfamızın masal yazarı ile yapacağınız anlaşmaya göre: telif hakkı tamamen sizde kalacak şekilde özgün hikaye veya masalı web sayfamızdan temin edebilirsiniz.  Bunun yanı sıra dizi senaryosu, tiyatro senaryosu, film senaryosu ve animasyon senaryosu gibi birçok farklı konsepte çalışmalar gerçekleştiren web sayfamız bireysel veya kurumsal anlamda gelen bütün talepleri profesyonel düzeyde karşılayabilmektedir. Aynı zamanda makale, sunum yazısı ya da klip senaryosu gibi çalışmalarınız için yine senarist yazarımızdan destek alabilirsiniz.

Özgün Hikaye Siparişlerinizi İletişim Sayfamızdan Aktarabilirsiniz

Tabi bu tarz  özgün hikaye siparişleri  aktarılırken yayıncıların kendi yayın politikasını yansıtacak temel yönlendirmeleri yazarımız ile paylaşması gerekecektir. Dolayısıyla istenilen düzeyde bir çalışma temposu sağlıklı şekilde ilerlemiş olur. Peki, eser nasıl teslim ediliyor? Kısaca biraz bundan da bahsedelim. Öncelikle senarist yazarımız ile sipariş talebini ileten arasında bir anlaşmanın sağlanması şarttır. İstenirse bu anlaşma sözleşme şeklinde yapılabilmektedir. Anlaşmanın ardından deneme amaçlı olarak kısa bir sinopsisi senarist yazarımızdan her zaman talep edebilirsiniz. Sonrasında esas çalışmaya geçilerek eser bölümler halinde sizlere teslim edilmektedir. Lütfen başta özgün masallar ve hikayeler olmak üzere sormak istedikleriniz  için bizlere  ulaşınız. Esenlikler diliyoruz

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara