İçeriğe geç
Ana sayfa » Reklam Senaryosu

Reklam Senaryosu

Reklam Senaryosu

Reklam Senaryosu Dijital çağın en büyük getirilerinden biri, hiç kuşkusuz reklamcılık alanına kazandırdığı esnekliktir.  Ancak iyi bir reklam senaryosu  ile desteklenmeyen kampanyaların başarı oranı büyük ölçüde düşecektir. Bunun anlamı reklam bütçesinin bir bakıma boşa gitmesidir. Çünkü izleyici ile bütünleşemeyen ve görsele eşlik etmeyen konular aktarılmak istenen mesajı yerine ulaştıramamış olacaktır. Elbette bunu sağlamanın en iyi yolu senaryonun bu formata uygun düzenlenmesidir. Bunun yanı sıra reklam kampanyalarında konunun nasıl işlendiği de bir o kadar önem arz etmektedir. Sözgelimi senaryo içerisinde bir ürünün kullanımını teşvik edecek öğeler bulunmuyorsa görseller afakî kalacaktır. Bunun yanı sıra  pek bir anlam ifade etmeyecektir. Dolayısıyla senaryo ve görseller birbiriyle uyumlu ve bir bütün halinde değerlendirilmek durumundadır diyebiliriz.

Reklam Senaristi İle Birlikte Çalışın

Ne kadar kaliteli bir ürün veya hizmet ortaya koysanız da iyi bir kampanya ile desteklenmediği sürece çalışmada tam bir başarı yakalanamaz. Bu nedenle kampanyalarınızda reklam senaristi ile mutlaka birlikte çalışmalısınız. İşte dizi senaryosu sizlere bu avantajı sağlar ve istenilen ölçüde bir kampanya yürütebilmenizi çok daha kolay bir hale getirir. Üstelik her zaman revizyon yapma imkanını elinizde bulundurursunuz. Konu ile ilgili olarak iletişim bölümünde yer alan telefon veya e-posta adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sormak istedikleriniz hakkında çok daha kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz.  Ayrıca reklam metni dışında dizi senaryosu, klip senaryosu, tiyatro senaryosu, animasyon senaryosu ve kendi konseptinize göre hikayeleri yine sayfamızdan temin edebileceğinizi hemen belirtelim.

Reklam Yazarı Arayışınıza  Çözüm Sayfamızda

Dilerseniz bu noktada  reklam yazarı  senaristimiz ile nasıl çalışacağınız hakkında sizleri aydınlatalım. Öncelikle eğer elinizde bir video çekimi varsa bunu mutlaka yazarımız da paylaşıyorsunuz. Çünkü video görüntüsü ile birlikte ilerlemesi gereken Metin birebir uyum içerisinde olmak zorundadır. Örneğin bir diş fırçası reklamı yapılacaksa? Fırçanın özellikleri gösterim sırasında metinle örtüşmelidir. Ayrıca uygun görselin geldiği noktada seslendirme devreye girerek tanıtım daha etkili bir hale getirilmek durumundadır. Tabi bu örnekleri çoğaltmak pekâlâ mümkündür. Burada önemli olan çekime uygun bir reklam metni ile mesajları çarpıcı şekilde izleyiciye aktarmaktır. Web sayfamızda yer alan iletişim seçeneğini günün her saatinde aramaktan lütfen çekinmeyiniz. Artık reklam senaryosu veya reklam metin yazarı arayışınıza bir son verebilirsiniz. Çünkü dizi senaryosu ekibi çalıştığı bireysel veya kurumsal girişimcilere marka değeri kazandırır. Esen kalınız.

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara