İçeriğe geç
Ana sayfa » Reklam Yazarları

Reklam Yazarları

Sunum Yazısı

Reklam YazarlarıBilindiği üzere tanıtımlar sunulan bir hizmetin veya ürünün başlıca pazarlama stratejisidir. Tabii bu durumda işinin uzmanı  reklam yazarları tarafından kaleme alınmış senaryolara ihtiyaç duyulacaktır. Eğer siz de böyle bir tanıtım projesine başlamak üzere iseniz web sayfamızın nitelikli hizmetlerinden yararlanmanızı öneririz. Üstelik oldukça makul fiyatlar çerçevesinde sunmuş olduğumuz kaliteli yazarlık hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken sayfamızın reklam yazarı ile birebir görüşmek ve kampanyanız için gerekli olacak ayrıntılı bilgileri aktarmak olacaktır. Sonrasında senarist yazarımız sizler için bir reklam metni hazırlıyor ve onayınıza sunuyor. Bu noktada küçük bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. İlk teslim edilen çalışma bir bakıma taslak olarak kabul edilmelidir. Dolayısıyla eklenmesini veya çıkarılmasını istediğiniz bölümlerin metinde bulunması durumunda revizyona gidiliyor. Toplamda 2 revizyon hakkınız bulunuyor ve revizyonlar sonrası kampanyanızda kullanacağınız reklam metni artık hazır hale geliyor. Bu nedenle çalışmada sizlerin taleplerinin karşılanmasını hedefleyen esnek bir modeli benimsediğimizi rahatlıkla ifade edebiliriz.

Reklam Yazarları Çarpıcı Sloganlar İle Metni Destekliyor

Ürün veya hizmet ne kadar çarpıcı şekilde tanıtılırsa o kadar etkili bir yapım ortaya çıkar. İşte reklam yazarı bu noktada devreye giriyor ve prodüksiyonu çarpıcı hale getirecek sloganlarla metni destekliyor. Elbette prodüksiyonda ister animasyon karakterleri kullanılsın ister gerçek oyuncularla bir reklam filmi söz konusu olsun yazılan metne göre bir ilerleyiş sağlanması en sağlıklı yöntem olacaktır. Bu alanda yapılan en önemli hataların başında reklam metni olmaksızın prodüksiyonun başlamasıdır. Dolayısıyla reklam yazarı bir bakıma hem sıra dışı bir anlatımla vizyonu çarpıcı hale getiriyor hem de akılda kalacak sloganlarla tüketici bilinci oluşturuyor diyebiliriz.

Reklam Senaryosu Ürüne Veya Hizmete Uygun Hazırlanmak Zorunda

Hiç kuşkusuz her ürün veya hizmet kendine has bazı özellikler taşıyor. Fakat piyasada benzer ürün ya da hizmetlerden mutlaka bir farkı olmak zorundadır. Dolayısıyla reklam senaryosu bu dokuya uygun gelişmek durumundadır. Aksi takdirde tüketicinin bu ürün veya hizmeti satın almasının bir gerekçesi kalmayacaktır. Sonuç itibariyle sayfamızın reklam yazarları ile yapacağınız hareket stratejinizi çok daha net bir şekilde belirleyeceğinizi düşünüyoruz. Web sayfamızdan ayrıca animasyon senaryoları, reklam metinleri veya benzer çalışmalar için destek alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Başarı sürprizler ve tesadüflerle gelmez. Görüşmek dileğiyle, esen kalınız

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara