İçeriğe geç
Ana sayfa » Şarkı Yazarı

Şarkı Yazarı

şarkı sözü

Şarkı Yazarıİnsan yaşamını değerli kılan birbirinden güzel şarkılar, türküler hikayeler ve diğer değerli sanat eserleri hayatımızın anlamını ifade ediyor. Elbette bu güzel eserlerin oluşması biraz da şarkı yazarı kabiliyetine ve yeteneğine bağlı olarak ölümsüzleşiyor. Dilerseniz sayfamızdan yazarımızın daha önce yazarak üzerine tescillediği, fakat hiçbir yerde okunmamış şarkı sözleri alabilirsiniz. Yayınlanmamış şarkı sözlerini besteli veya bestesiz olarak  pekala talep edebilirsiniz. Şu ana kadar yazılmış ve okunmaya hazır birçok eserin bulunduğunu hemen belirtelim. Bir kısmı özgün müzik ve kalan kısmı pop tarzında ki bu eserler karşılıklı anlaşma sonrasında  sizlerin olabilir.

Söz Yazarı Ne kadar Güçlüyse Sanatçı O kadar güçlüdür

Tabi her eser  onu okuyacak sanatçının karakteristik özelliklerini yansıtmak durumunda. Dolayısıyla şarkı söz yazarı bu noktada onu zirveye taşıyacak eserleri kaleme alarak sanata büyük katkı sağlıyor. Elbette takdir edersiniz ki  mevcut yazılmış eserlerin adını ancak kurulacak irtibat sonrasında sizlerle paylaşmamız mümkün olacaktır. Bunun dışında halihazırda yazılmayı bekleyen eserlere kendi kategorinizde eserler sipariş vererek sizlerde yön verebilirsiniz. Dilerseniz şimdi de dizi senaryosu ekibinden satın alacağınız eser konusunda bazı ayrıntıları paylaşalım.

Şarkı Sözleri  ve Senaryo İçin Bizlerden Destek Talep Edebilirsiniz

Noter tasdikli bu eserler tabi ki tüm haklarıyla sizlere geçebilmektedir. Elbette karşılıklı bir anlaşma yoluyla eser yazımı söz konusu olabiliyor. Bunun dışında sayfamızdan alınan eserin özgünlüğünden emin olmanızı istiyoruz. Konuyla alakalı diğer detayları sayfamızın şarkı yazarı  sizlere mutlaka aktaracaktır. Web sayfamızda yer alan telefon numaraları lütfen aramaktan çekinmeyiniz. Kim bilir belki de aradığınız şarkı sözünü dizi senaryosu sayfamızda bulacaksınız. www.dizisenaryosu.com tüm sanatçılarımıza başarılar diler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonKitap Tanıtım Hemen Ara